Archiwum wiadomości z dnia: 2019-06-29

 


NA ŻYWO: MGPM 2019 - BRZESKO

Dla kibiców pięściarstwa - prawdziwa rozgrzewka przed dzisiejszym nocnymi emocjami, które zafunduje nam najlepszy polski technik Maciej Sulęcki. Zapraszamy zatem na Międzynarodowe Grand Prix Małopolski, których przez cztery lata obejrzeliśmy już ponad 30 edycji. Czas na 44 walki od kadetów, przez juniorów do seniorów, a w wszystko do samej wielkiej nocy Polskiego Boksu! W trakcie relacji zapytamy trenerów o typy na pojedynek, a w rozwinięciu przeczytacie zestawienie i wyniki walk.


IV MP AZS 2019 - WYNIKI

Pisaliśmy o dość niefortunnym terminie Mistrzostw Polski Studentów, a to czego się obawialiśmy, spełniło się - mała ilość uczestników, praktycznie Ci, którym zależy na startach co praktycznie przełożyło się na ciekawe starcia. Prezentujemy komplet wyników.SULĘCKI vs ANDRADE: TYPY REDAKCJI BAD LEFT HOOK

Redaktorzy popularnego amerykańskiego portalu Bad Left Hook przygotowali typy na walkę Sulęcki vs Andrade, która już dziś czeka nas w Providence. Stawką jest pas WBO wagi średniej, który znajduje się obecnie w posiadaniu Amerykanina. Czterech dziennikarzy zza Oceanu jednogłośnie stawia właśnie na swojego rodaka.OKOLIE WYSTĄPI 20 LIPCA W LONDYNIE NA GALI Z UDZIAŁEM SZPILKI

Na 6 lipca zaplanowana była gala w Manchesterze, której główną gwiazdą miał być Lawrence Okolie (12-0, 9 KO). Rywal Brytyjczyka w walce wieczoru, Jack Massey (16-0, 8 KO) doznał jednak kontuzji prawej ręki i wycofał się ze starcia. Wkrótce potem odwołano całą galę i szybko ogłoszono, że Okolie zawalczy 20 lipca na gali Whyte vs Rivas w Londynie, gdzie dojdzie również do walki Artura Szpilki (22-3, 15 KO) z Dereckiem Chisorą (30-9, 21 KO).

MISZKIŃ: KOWNACKI WALKĘ O PAS ZAPEWNIŁ SOBIE JUŻ WCZEŚNIEJ

- Podejrzewam, że Adam Kownacki załatwił sobie walkę o mistrzostwo świata już wcześniej - tymi walkami z Washintonem i Martinem przypieczętował to. Udowodnił to przede wszystkim kibicom, bo eksperci prawdopodobnie wiedzieli, że on się już nadaje na taki pojedynek - mówi przed kamerą Bokser.org były pięściarz, a obecnie komentator oraz ekspert Polsatu Sport, Maciej Miszkiń. Nie zabrakło także tematu sensacyjnego zwycięstwa Andy'ego Ruiza Jr z Anthonym Joshuą.


BABILOŃSKI PYTA O RYWALA DLA CIEŚLAKA - CZTERY MOCNE NAZWISKA

Szef Babilon Promotion, Tomasz Babiloński po raz kolejny pyta kibiców o zdanie w sprawie wyboru rywala dla Michała Cieślaka (19-0, 13 KO). Sonda, którą opublikowano w mediach społecznościowych, ma swoje znaczenie, gdyż przed tegorocznymi walkami Michała również pojawiały się podobne sondy Babilońskiego i byli w nich obecni Olanrewaju Durodola i Youri Kalenga, z którymi Cieślak ostatecznie się zmierzył.