NA ŻYWO: MGPM 2019 - BRZESKO

Dla kibiców pięściarstwa - prawdziwa rozgrzewka przed dzisiejszym nocnymi emocjami, które zafunduje nam najlepszy polski technik Maciej Sulęcki. Zapraszamy zatem na Międzynarodowe Grand Prix Małopolski, których przez cztery lata obejrzeliśmy już ponad 30 edycji. Czas na 44 walki od kadetów, przez juniorów do seniorów, a w wszystko do samej wielkiej nocy Polskiego Boksu! 

Międzynarodowe Grand Prix Małopolski (29.06.2019) Brzesko, plac Kazimierza Wielkiego, godzina 12:00

Adept
1 walka w kategorii 30kg
Filip Bochenek (Akademia Bokserska Libiąż) vs Wojciech Staszczyk (BKB Magic Boxing Brzesko) PKT 3-0
2 walka w kategorii 46kg
Wioletta Ptak (UKS Morsy Dębica) vs Natalia Wegrzyniak (Global Boxing Tarnów) AB1
3 walka w kategorii 45kg
Dawid Jurkowski (MUKS IRYDA Mielec) vs Bartłomiej Środa (Akademia Bokserska Libiąż) PKT 0-3 
4 walka w kategorii 60kg
Oliwia Stypka  (BKB Magic Boxing Brzesko) vs Liliana Gurgul (BKB Magic Boxing Brzesko) PKT 3-0
5 walka w kategorii 52kg
Alan Saternus (Akademia Bokserska Libiąż) vs Mateusz Ksel (UKS FIGHTER Kielce) PKT 3-0

Młodzik
6 walka w kategorii 43kg
Dawid Strzelecki (KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) vs Adam Bohun (Stal Rzeszów) PKT 2-1
7 walka w kategorii 44,5kg
Filip Paliwoda (Akademia Bokserska Libiąż) vs Paweł Sadowski (Szamotuły Boxing Team) PKT 2-1
8 walka w kategorii 54kg
Jakub Kania (MUKS IRYDA Mielec) vs Norbert Możdżeń (Global Boxing Tarnów) RSC3
9 walka w kategorii 50kg
Nikola Maksymowicz (Global Boxing Tarnów) vs Justyna Bednarek (PTB Tiger Tarnów) RSC2
10 walka w kategorii 60kg
Aleksandra Wiciejowska (MUKS IRYDA Mielec) vs Patrycja Bednarek (PTB Tiger Tarnów) PKT 0-3
11 walka w kategorii 70kg
Julia Michałek (06 Kleofas-Katowice) vs Julia Chudy (Krakowski Klub Bokserski) PKT 0-3

Kadet
12 walka w kategorii 50kg
Łukasz Rymek (BKB Magic Boxing Brzesko) vs Gracjan Bałutowski (Garda Nowa Dęba) PKT 0-3
13 walka w kategorii 50kg
Rafał Kopeć (Garda Nowa Dęba) vs Bartosz Koszyk (PTB Tiger Tarnów) PKT 2-1
14 walka w kategorii 54kg
Igor Płatek (MUKS IRYDA Mielec) vs Rafał Piotrowski (PTB Tiger Tarnów)  PKT 0-3
15 walka w kategorii 60kg
Alan Stanos (MUKS IRYDA Mielec) vs Piotr Rozmus (KS Rojek Kraków)  PKT 1-2
16 walka w kategorii 60kg
Kacper Sawka (RKB 'WISŁOK' Rzeszów) vs Bartek Zieliński (Global Boxing Tarnów)  RSC1
17 walka w kategorii 60kg
Ilia Bader (Krakowski Klub Bokserski) vs Cora Konrad (Akademia Bokserska Libiąż)  PKT 2-1
18 walka w kategorii 63kg
Michał Cichy (BKB Magic Boxing Brzesko) vs Oskar Pawłowski (KS Górnik Wieliczka)  PKT 0-3
19 walka w kategorii 70kg
Filip Dusza (MUKS IRYDA Mielec) vs Michał Socha  (Garda Nowa Dęba) PKT 3-0
20 walka w kategorii +80kg
Jakub Kita (KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) vs Adrian Wieczorek (Szamotuły Boxing Team) PKT 0-3
21 walka w kategorii 63kg
Dagmara Kaliszan (Szamotuły Boxing Team) vs Kinga Misiaszek (PTB Tiger Tarnów) PKT 0-3
22 walka w kategorii 57kg
Angelika Hołda  (BKB Magic Boxing Brzesko) vs Klaudia Kędziora (06 Kleofas-Katowice) PKT 2-1
23 walka w kategorii 48kg
Natalia Stolarek (KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) vs  Daria Wejman (BKB Magic Boxing Brzesko) WO

Junior
24 walka w kategorii 56kg
Sebastian Ptak (UKS Morsy Dębica) vs Artur Skorupa (Skorupa Team)  PKT 2-1
25 walka w kategorii 60kg
Szymon Skorupa (Skorupa Team) vs Serhij Kishko (BKS SMOK Zabierzów) PKT 2-1
26 walka w kategorii 60kg
Szymon Dębiak (RKB 'WISŁOK' Rzeszów) vs Oskar Kukułka (Global Boxing Tarnów) PKT 3-0
27 walka w kategorii 64kg
Mateusz Pędrak (UKS Morsy Dębica) vs Michał Dawiec (TS Wisła Kraków) PKT 0-3
28 walka w kategorii 69kg
Mateusz Kuś (Stal Rzeszów) vs Igor Pryga (KS Rojek Kraków) PKT 2-1
29 walka w kategorii 75kg
Dawid Wites (RKB„WISŁOK” Rzeszów) vs Maks Havryshchuk (OKB Odra Opole) RSC1
30 walka w kategorii 81kg
Wojciech Dyrkacz (Stal Rzeszów) vs Dawid Wadziński (Szamotuły Boxing Team) RSC2
31 walka w kategorii 91kg
Jakub Przysucha (KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) vs Daniel Kasprzycki (Krakowski Klub Bokserski) RSC2

Senior
32 walka w kategorii 57kg
Julia Koroll (OKB Odra Opole) vs Karolina Tracz (06 Kleofas-Katowice) PKT 0-3
33 walka w kategorii 60kg
Monika Puzio (BKS SMOK Zabierzów) vs Aleksandra Szczodrak (KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) PKT 2-1
34 walka w kategorii 60kg 
Kamil Surowiec (KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) vs Brajan Balcerowski (Krakowski Klub Bokserski) PKT 3-0
35 walka w kategorii 60kg
Michał Akoto (Stal Rzeszów) vs Daniel Surowiec (KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) RSC2
36 walka w kategorii 64kg
Łukowski Patryk (OKB Odra Opole) vs Filip Oszczepalski (UKS FIGHTER Kielce)  PKT 0-3
37 walka w kategorii 69kg
Michał Bulik (OKB Odra Opole) vs Michał Pilch (KS Górnik Wieliczka)  RSC1
38 walka w kategorii 69kg
Milosz Edelmuller (Golden Team Nowy Sącz) vs Michał Drożdż (TS Wisła Kraków) PKT 0-3
39 walka w kategorii 75kg
Daniel Wawszczak (KS Start Częstochowa) vs Kamil Ptaszek (niezrzeszony) 
40 walka w kategorii 75kg
Mateusz Makarowski (Stal Rzeszów) vs Marcin Biel (Golden Team Nowy Sącz) 
41 walka w kategorii 81kg
Michał Bulanda (niezrzeszony) vs Karol Nikodem (TS Wisła Kraków) 
42 walka w kategorii 81kg
Tomasz Czyczerski (OKB Odra Opole) vs Klemens Szczepaniak (PTB Tiger Tarnów) 
43 walka w kategorii 91kg
Kacper Nowicki (Szamoamtuły Boxing Team) vs Aleks TokaRczyk (STS Superfighter Nowy Sącz) 
44 walka w kategorii 91kg
Damian Frydrych (UKS FIGHTER Kielce) vs Mateusz Molendowski (KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.