JOSHUA PRACUJE PRZED REWANŻEM NAD REFLEKSEM I PRACĄ NÓG

Redakcja, metro.co.uk

2019-06-27

Anthony Joshua (22-1, 21 KO) powrócił do lekkich treningów. Były już mistrz świata wagi ciężkiej IBF/WBA/WBO koncentruje się na pracy nóg oraz refleksie.

Anglik na przełomie listopada i grudnia wyjdzie do rewanżu z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO) za niespodziewaną porażkę w siódmej rundzie z początku miesiąca. Do obozu jeszcze sporo czasu, ale AJ po krótkich wakacjach wraca do roboty. Przed nim około pięć miesięcy na złapanie szczytowej formy i odzyskanie swoich tytułów.

Anglik pozostał lojalny wobec trenera Roba McCrackena, pomimo iż sporo osób, z Lennoxem Lewisem na czele, namawiało go na zmianę narożnika. Szybkość, refleks i praca nóg - nad tym teraz skupia się teraz ta dwójka na sali.

- Pojawiły się różne plotki o nokaucie na sparingu, ataku paniki, ale moim zdaniem po prostu jego ekipa rzucała te informacje tylko po to, by usprawiedliwić jego wpadkę. A prawda jest taka, że on spotkał na swojej drodze głodnego i zdeterminowanego zawodnika. Rewanż będzie wyglądał podobnie - mówi pewny swego Ruiz Jr.