JENNINGS PRZED WALKĄ Z JOYCE'EM: NIE JADĘ SIĘ POŁOŻYĆ

Redakcja, World Boxing News

2019-06-26

13 lipca podczas gali organizowanej w Londynie dojdzie do ciekawej walki w wadze ciężkiej. Swoje pięści skrzyżują Joe Joyce (9-0, 9 KO) i Bryant Jennings (24-3, 14 KO). Utrzymujący nadal niezły poziom "By By" powinien stanowić dobry test dla możliwości "Juggernauta".

Jennings zaznacza, że uda się do Londynu tylko po to, by odnieść zwycięstwo. Bryant nie ma wątpliwości, że pokonanie Joyce'a sprawi, że znów wróci on do gry o najwyższe cele.

JENNINGS STRASZY JOYCE'A I POZOSTAŁYCH BRYTYJSKICH 'CIĘŻKICH'>>>

- I tak miałem walczyć w lipcu, ale przyszła oferta z Anglii, którą szybko przyjąłem. Zawsze jestem pewny siebie. W tej walce ryzyko jest duże, ale nagroda również. Wielka Brytania była jednym z moich domów. Często tu przyjeżdżałem, ale to będzie moja pierwsza walka na Wyspach Brytyjskich. Nie jadę tam, aby się położyć. Wiem, że wygrana sprawi, że znów wrócę do gry. Nie zdecydowałbym się na ten pojedynek, gdybym nie był przekonany, że mogę dać świetną walkę - tłumaczył Jennings.

Przypomnijmy, że Amerykanin w ostatniej walce został zastopowany przez Oscara Rivasa w dwunastej rundzie tamtego pojedynku. Joyce pozostaje niepokonany, a w ostatnich walkach wygrywał przed czasem z Bermanem Stiverne'em i Aleksandrem Ustinowem.