Archiwum wiadomości z dnia: 2019-06-21

 
IGRZYSKA EUROPEJSKIE: BARDZO SŁABY POCZĄTEK

Od trzech porażek rozpoczęli swój start w 2. Igrzyskach Europejskich, będących zarazem 43. Mistrzostwami Europy, reprezentanci Polski. Dzisiaj na ringu w Mińsku do pojedynków eliminacyjnych (1/16 finału) przystąpili: Jarosław Iwanow (56 kg), Tomasz Niedźwiecki (91 kg) i Adam Kulik (+91 kg).FURY vs SCHWARZ: WYNIKI SPRZEDAŻY BILETÓW

Pierwszy występ Tysona Fury'ego (28-0-1, 20 KO) w ramach lukratywnej umowy z grupą Top Rank i stacją ESPN, pojedynek z Tomem Schwarzem (24-1, 16 KO) w MGM Grand w Las Vegas nie zainteresował rzeszy widzów, a dochody z biletów należy uznać za stosunkowo przeciętne. Walka Fury vs Schwarz miała podgrzać atmosferę przed spodziewanym rewanżem Brytyjczyka z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO), do którego ma dojść w pierwszym kwartale przyszłego roku.JOHANN DUHAUPAS ZGŁASZA SIĘ DO WALKI Z TYSONEM FURYM

Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej, Johann Duhaupas (37-5, 24 KO) chce walki z uważanym przez wielu za najlepszego obecnie zawodnika królewskiej dywizji Tysonem Furym (28-0-1, 20 KO). Duhaupas twierdzi, że dostosowałby się do ewentualnej oferty promotorów Brytyjczyka i wszedłby do ringu z wielką motywacją sprawienia sensacji.


PARKER: FURY NUMEREM JEDEN, CHCIAŁBYM WALCZYĆ Z USYKIEM

Joseph Parker (25-2, 19 KO) po związaniu się z grupą Matchroom wystąpi 29 czerwca na gali Sulęcki vs Andrade w Providence. Tam jego rywalem będzie Alex Leapai (32-7-4, 26 KO). - Dwukrotnie boksowałem na galach Matchroom i byłem bardzo dobrze traktowany, a ponadto z tą grupą współpracują najlepsi zawodnicy wagi ciężkiej - mówi były mistrz świata federacji WBO.


ROACH STAWIA NA RUIZA W REWANŻU Z JOSHUĄ

Jeden z najbardziej znanych amerykańskich trenerów, Freddie Roach stawia na zwycięstwo Andy'ego Ruiza Juniora (33-1, 22 KO) w rewanżowej walce z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO), która czeka nas w tym roku. Według Roacha Meksykanin pozostanie mistrzem świata wagi ciężkiej, a Joshua nie zdoła zmienić swojego stylu.


BOBBY GUNN CIEKAWIE O WALCE MALIGNAGGI vs ŁOBOW

Czempion w formule walk na gołe pięści, kojarzony przez szerszą publiczność z występów w boksie Bobby Gunn przedstawił swoje uwagi na temat walki Paulie Malignaggi vs Artiom Łobow, która czeka nas już w najbliższą sobotę w Tampie na gali BKFC 6 i budzi bardzo duże zainteresowanie kibiców i mediów. Czy walki na gołe pięści zadomowią się na scenie sportów walki? Na pewno warto poznać ich specyfikę.