GROVES: JEŚLI WILDER BĘDZIE CIĘŻSZY, POKONA FURY'EGO W REWANŻU

Redakcja, FightHype

2019-06-20

Większość osób spodziewa się, że Tyson Fury (28-0-1, 20 KO) będzie w dużo lepszej formie niż w pierwszej walce i w rewanżu pokona Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO). Jednym z nielicznych, którzy stawiają właśnie na Wildera, jest George Groves, emerytowany dawny champion kategorii super średniej.

- Jeszcze pół roku temu powiedziałbym, że najlepszy jest Anthony Joshua. Przegrał, ale wierzę, że udanie zrewanżuje się Andy'emu Ruizowi Jr. W tej chwili, po tym co ostatnio pokazał, dla mnie najlepszy jest obecnie Wilder. Fury to fantastyczny zawodnik i potrafi wejść w głowę rywala, nie wiem jednak, czy nauczony doświadczeniami Wilder da sobie znów tak wejść do swojej głowy po raz drugi. Jeśli nie, a do tego będzie ważył więcej, tak jak ostatnio przeciwko Breazeale'owi, moim zdaniem wygra. Jeśli trafi taką bombą jak w pierwszej walce, Tyson już się nie podniesie - uważa Groves.

Wilder i Fury mają na przełomie września i października stoczyć odrębne walki, by w pierwszym kwartale przyszłego roku wyjść do rewanżu.