WARREN: FURY I WILDER SĄ NAJLEPSI NA ŚWIECIE, KAŻDY CHCE TEGO REWANŻU

- Chęci są po obu stronach i wszystkim zależy na tym rewanżu, dlatego jestem pewien, że do niego doprowadzimy - mówi Frank Warren, promotor Tysona Fury'ego (28-0-1, 20 KO). Chodzi oczywiście o ewentualną drugą walkę z mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBC, Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO).

"Król Cyganów" efektownie rozprawił się z Tomem Schwarzem (24-1, 16 KO) w drugiej rundzie. Teraz czeka go jeszcze występ na przełomie września i października, co ma go doprowadzić do rewanżu z Wilderem w pierwszym kwartale przyszłego roku. "Brązowy Bombardier" ma z kolei we wrześniu spotkać się z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO). Jeśli obaj wygrają swoje następne walki, w kolejnej staną niemal na pewno naprzeciw siebie.

- Fury i Wilder to obecnie dwaj najlepsi pięściarze świata w wadze ciężkiej. Mają jednak niedokończone porachunki między sobą i chcą sobie pewne kwestie wyjaśnić. Tyson wierzy, że został obrabowany z wygranej, ale tak samo pokrzywdzony czuje się Wilder. To będzie dobra walka. Spotkają się najlepszy bokser ostatniego ćwierćwiecza, czyli Tyson, i najgroźniejszy puncher ostatniego ćwierćwiecza, czyli Deontay. Póki co kolejnym rywalem Tysona będzie ktoś z czołówki, lepszy niż Schwarz. Musimy usiąść z Tysonem i przedyskutować w najbliższych dniach plany na przyszłość. Zapewniam was, że on chce rewanżu z Wilderem. On ma wszystko, jest zawodnikiem kompletnym, a do tego wciąż się rozwija i polepsza. Za kilka walk będzie jeszcze lepszy niż teraz i umocni swoją pozycję jako najlepszy zawodnik wagi ciężkiej swoich czasów - dodał Warren.

DEONTAY WILDER: FURY POKONAŁ CHODZĄCY WOREK TRENINGOWY >>>

Na ten moment wygląda na to, że Fury kolejny pojedynek stoczy w pierwszy weekend października w Nowym Jorku. W minioną sobotę zadebiutował na ringu w Las Vegas. Te dwie walki za oceanem mają tylko polepszyć sprzedaż przyłączy PPV przed rewanżem z Wilderem. Pierwsza walka "sprzedała" 325 tysięcy PPV. Tym razem organizatorzy liczą na pięć razy więcej!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.