TRWAJĄ ZGŁOSZENIA NA MGPM

Wzorem dawnych programów szkoleniowych, małopolska powoli wraca do korzeni, umożliwiając systematyczny rozwój dyscypliny, a także cyklicznych konfrontacji wyników takiego szkolenia, dzięki Międzynarodowemu Grand Prix, organizowanemu pod hasłem 'Walczymy o Tokio 2020'.
Efekty takich działań widac juz gołym okiem, a jednodniowa impreza juz teraz nie jest w stanie przyjąć wszystkich zawodników. Zapewne kolejnym krokiem będzie wsparcie drugim ringiem lub dniem przez co nastąpi podział na walki młodzieżowców i seniorów oraz adeptów, młodzików i kadetów.
Jednolite zasady i cykliczność unormowały do tej pory od strony organizacyjnej, a dobra obsługa zgłoszeń i zestawienie zawodników przed samymi zawodami sprawdza się.

Zapraszamy zatem do nadsyłania zgłoszeń i kontakt poprzez www.mzb.org.pl, na maila: [email protected] lub telefonicznie: 504 313 222.
Zachęcamy także kibiców do odwiedzenia strony, gdzie są ważne informacje na temat zasad i oceny walk bokserskich, ale oczywiscie do Brzeska na plac Kazimierza Wielkiego od godziny 12:00.

Zawody jak zwykle wystartują w samo południe, a tym razem areną zmagań bedzie miejsce, gdzie wszystko się zaczęło blisko 4 lata temu - pierwszy start TUTAJ >>>, a poniżej rozpoznawalny juz plakat tego wydarzenia:

Międzynarodowe Grand Prix Małopolski w Boksie - tam gdzie wszystko się zaczęło

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.