JARRELL MILLER CHCE WALKI Z FURYM, PODPISZE KONTRAKT Z TOP RANK?

Redakcja, Fighthype

2019-06-16

Splamiony niedawno wpadką dopingową Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) pojawił się na gali Fury vs Schwarz w Las Vegas i udzielił wywiadu, w którym niespodziewanie ujawnił, że prowadzi rozmowy z Bobem Arumem i stacją ESPN w sprawie podpisania z nimi kontraktu.

HEARN: JESTEM ZAŻENOWANY MILLEREM >>>

- Chciałbym walczyć z Tysonem Furym, ale on idzie teraz swoją drogą. Ja odbijam się czkawką faworyzowanym zawodnikom, nie jestem wygodnym rywalem. Rozmawiam teraz z grupą Top Rank i telewizją ESPN (potwierdził to Bob Arum - przyp.red.), ale wciąż mam wiele miłości dla DAZN i Eddie'ego Hearna, choć jestem na niego nieźle wkurzony - tako rzecze uśmiechnięty ''Big Baby''.

Przypomnijmy, że w kwietniu oficjalnie ogłoszono wykrycie w organizmie Millera endurobolu, a potem ponformowano, że Amerykanin brał również HGH (hormon wzrostu) i EPO. Wpadki dopingowe miały miejsce podczas osobnych kontroli przed walką Millera z Anthonym Joshuą, do której oczywiście nie doszło. Pięściarz z Brooklynu został jednak na razie zawieszony przez federację WBA zaledwie na pół roku, a promotorzy również nie zamierzają jak widać rezygnować z ''usług'' Millera.