SOKOŁOWSKI, SOŁDRA I URBAŃSKI WALCZĄ JUTRO W LEEDS

Podczas jutrzejszej, bardzo ciekawej gali Warrington vs Galahad w Leeds wystąpi trzech Polaków - Kamil Sokołowski (6-15-2, 3 KO), Andrzej Sołdra (15-6-1, 7 KO) i Daniel Urbański (21-30-3, 5 KO).

Sokołowski skrzyżuje rękawice z Alexem Dickinsonem (10-0, 6 KO) i wydaje się, że jest w tej walce faworytem. Polak to zawodnik o kilka klas lepszy niż wskazują na to suche liczby, zaskoczył już wielu faworyzowanych ''ciężkich'', w tym Lucasa Browne'a, z którym wprawdzie przegrał w marcu tego roku, ale według wielu obserwatorów został skrzywdzony przez sędziów. 32-letni Dickinson to z kolei bokser bez żadnych znaczących osiągnięć.

Przeciwnikiem Sołdry, którego w kwietniu wygrał z Adamem Koprowskim (powracając po zeszłorocznej porażce z Robertem Parzęczewskim), będzie Lyndon Arthur (14-0, 11 KO), zawodnik niepokonany, ale mimo 28 wiosen na karku wciąż mało sprawdzony, pozostający raczej poza pierwszą dziesiątką brytyjskiej wagi półciężkiej.

Daniel Urbański zmierzy się natomiast z Markiem Heffronem (22-1, 17 KO) i trzeba jasno powiedzieć, że szanse Polaka na zwycięstwo są tutaj znikome. Ostatnie 23 walki Urbańskiego to same porażki, z kolei Heffron to mocno bijący pięściarz, z którym wciąż wiązane są na Wyspach spore nadzieje, choć jego kariera wyhamowała w zeszłym roku po porażce z Liamem Williamsem w pojedynku o wakujący tytuł mistrza Wielkiej Brytanii wagi średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leon84
Data: 14-06-2019 22:55:22 
Z tego,ci pamiętam,to Solołowski został przekręcony przez sędziego,a nie sędziów.Z tej trójki,to chyba jedyny co ma szanse jutro na wygraną.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.