ARUM: REWANŻ FURY'EGO Z WILDEREM OD 8 LUTEGO DO 14 MARCA

Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) po nawiązaniu współpracy z Bobem Arumem spotka się w sobotę z Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO), a jego nowy współpromotor już szuka hali oraz daty na rewanż z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO) za kapitalną walkę z zeszłego roku zakończoną remisem.

Najbliższą przeszkodą "Króla Cyganów" będzie Schwarz. Po spodziewanym zwycięstwie Anglik ma jeszcze zaboksować na przełomie września i października. Kolejnym przystankiem ma już być przyszłoroczny rewanż z panującym mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBC. A kiedy mogłoby dojść do drugiej potyczki tych gladiatorów? Szef stajni Top Rank podaje konkretne daty - 8, 15, 22 lub 29 lutego, albo 7 i 14 marca.

- Szukamy już daty. Chcemy, by ta walka odbyła się po Super Bowl, czyli po pierwszym weekendzie lutego. Nie może to być jednak w drugiej połowie marca przez koszykarskie rozgrywki szkół średnich. Celujemy więc w sobotę pomiędzy Super Bowl a tymi rozgrywkami, które startują 17 marca. Szukamy nie tylko daty, ale również lokalizacji oraz sposobu promocji tej walki, która odbędzie się w systemie PPV - mówi Arum, który spodziewa się sprzedaży przyłączy pay-per-view dochodzącej do dwóch milionów.

- Chcę po sobocie jeszcze jednej walki Tysona w USA, bo jestem pewien, że on zdobędzie swoją osobowością tutejszych kibiców. Być może brytyjscy kibice są lepsi, ale to amerykańskich jest więcej, przez co większe pieniądze są do zrobienia tu, w USA. Zrobimy więc Tysonowi jeszcze jedną walkę, a potem rewanż z Wilderem będzie już wielkim wydarzeniem - dodał Arum.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 13-06-2019 17:52:01 
Po tym co Fury pokaże przeciwko Schwarzowi i w nastepnej walce PPV zamiast sprzedać sie lepiej jeszcze spadnie. Jesli Schwarz ma choć troche charakteru bedziemy mieli 12 rund nudy jesli nie bedzie RTD jak z tym albańczykiem na początku walki.Nokaut jedynie w przpadku niesprawidliwego przerwania. Następna sprawa plany rewanżu ambitne tylka jaka telewizja to pokaże Wilder nie chce opuścic Showtime a Fury ESPN oprócz telewizji jeszcze konflikt promotorów. Rewanż Alvareza z Gołovkinem sprzedał 1 mln PPV czyli gorzej nie pierwsza walka jak ARUM moze sądzić ze PPV bedzie satysfakcjonujące nie mówiąc juz o kompletnie nierealnych 2 mln.
 Autor komentarza: Lolitka
Data: 13-06-2019 18:11:06 
a ja myślę ze aj źle zrobił obsrywając zbroje przed królem DW, teraz razem z TF rozbija bank :) w stanach aj sie nie sprzeda , nic nie robi, nudziarz i tyle w temacie, teraz nie wiem czy jest w top 5 :) meksyk go zweryfikował
tyle w temacie :) jego wartość spadła na łeb a do tego każdy widzi ze ma szklankę i jest średni technicznie :)

za to DW myślę zgarnie za rewanż z TS ze 100 baniek i wygra , z meksykiem max 3 runda KO na grubasku :)
 Autor komentarza: Champion20
Data: 13-06-2019 18:44:36 
Fury i Wilder to obecnie dwaj najlepsi bokserzy w cięzkiej.. reszta daleko za nimi no Może Ruiz gdzieś zakręci się koło 3 miejsca...
Kto wygra rewanz? sprawa otwarta kwestia czy wilder trafi i znokautuje czy fury obskoczy i wypunktuje... 50 na 50 !
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 13-06-2019 18:46:23 
Dziadyga zapomnial podac roku ,w ktorym ten rewanz sie odbedzie.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 13-06-2019 22:32:26 
Ja pierdziele, nie ma mnie 2 miesiące a tu takie jaja 😉 Ruiz bije Antosia, Dziadzio Arum jednak załatwi rewanż z Wilderem i jeszcze Szpilka-Chisorra! Co za emocje 😁
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.