ZAB JUDAH W ŚPIĄCZCE - EDIT: STAN LEPSZY NIŻ POCZĄTKOWO PISANO

Rano pisaliśmy o tym, że Meksykanin Felipe Orucuta (36-6, 30 KO) zapadł w śpiączkę po brutalnej porażce z rąk Jonathana Javiera Rodrigueza (21-1, 15 KO). Okazuje się, że w równie złym stanie po porażce jest sławny Zab Judah (44-10, 30 KO)!

Były mistrz świata dwóch kategorii przegrał w piątkową noc z Cletusem Seldinem (24-1, 20 KO) w jedenastej rundzie. Dopiero dziś dowiadujemy się, że Judah jest w śpiączce, a jego życie jest zagrożone. Dawny champion po walce pojechał do szpitala na badania kontrolne, a tam jego stan się pogorszył.

Blisko 42-letni pięściarz z Brooklynu doznał poważnego urazu mózgu, choć nie podano dokładnych szczegółów. Jest wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej i walczy o życie, podobnie zresztą jak ciężko znokautowany tej samej nocy Orucuta. Wideo poniżej.

EDIT: Okazuje się, że Juda jednak nie został wprowadzony w stan śpiączki. Przebywa za to w szpitalu. Informację uaktualnił znany dziennikarz Steve Kim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 09-06-2019 17:41:30 
Teraz każdy był mistrz kilka razy się zastanowi, zanim stwierdzi, że może jednak wrócić do ringu, prezentować dawną formę i nic mu się nie stanie...
 Autor komentarza: robsonpodlasie
Data: 09-06-2019 18:02:37 
Może jest w śpiączce, może nie... Niedobrze by się stało gdyby dwóch pięściarzy walczyło o życie w trakcie jednego weekendu.

Zab jest już stary jak na zawodowca a wystawiono go na zawodnika który umie nokautować.

Dodatkowo wczoraj odbyła się gala MMA podczas której można było obejrzeć wątpliwej jakości, zwycięski pojedynek brata Pudziana. Krystian Pudzianowski po walce sprawiał wrażenie, że zaraz zejdzie na zawał. Podczas werdyktu musiano go podtrzymywać żeby się nie przewrócił.

Kiedyś dojdzie w końcu do tragedii, która spowoduje polepszenie weryfikacji zawodników, bo obecnie chyba jedynie stosowanie dopingu jest w stanie wykluczyć fightera z uczestnictwa w walce. Poza tym niemal każdy może wyjść do ringu/klatki i zostawić tam zdrowie lub życie.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 09-06-2019 18:31:15 
Up
Każdy decyduje za siebie sam zapewne nie chciałbyś zeby ktos cie z czegoś wykluczał skoro sam sądzisz ze sie do tego nadajesz. Każdy zna ryzyko i wie czym grozi ten sport czy każdy inny sport walki i podejmuje te ryzyko. Nie ma co sie o kogoś martwić kazdy ma własny rozum.
 Autor komentarza: AdRem
Data: 09-06-2019 18:42:35 
Ale koszmarny weekend. Dopiero co Zaba na goraco po walce "wysylalem" na emeryture zeby zdrowie sobie oszczedzil a tu taka informacja. Trzymam kciuki za niego oraz Felipe.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 09-06-2019 18:57:06 
A jak zdrowie Najmana po n-tej kompromitacji? Czy ten czlowiek ma jakikolwiek wstyd? Bo ambicji, ze nie ma to wszyscy wiemy od kilku lat.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 09-06-2019 19:02:48 
@Gwrlach...
Ależ ma ambicję! Bez względu na wszystko staje w ringu. :-)
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 09-06-2019 19:16:10 
Najman to chyba najlepiej zarabiający w przeliczeniu na czas spędzony w ringu zawodnik w Polsce hłehłehłe😂
 Autor komentarza: AdRem
Data: 09-06-2019 19:16:37 
Marcin wlasnie oglosic emeryture. Szkoda, w koncu legenda polskiego boksu i MMA. Ale trzeba wiedziec kiedy niepokonanym zejsc ;-)
 Autor komentarza: fext
Data: 09-06-2019 21:20:15 
Odwalcie się od Najmana. Spasiony 40-latek trenujący w klapkach, 3 minuty dziennie, którego średnia walka trwa około minuty zarabia wielokrotnie więcej od facetów, którzy po zakończeniu kariery od razu przesiadają się na wózek inwalidzki. Najman nie wychodzi się bić. On wychodzi zarabiać i to wychodzi mu świetnie. Jakby teraz ogłosił, że jednak zmienia zdanie i idzie walczyć z... w zasadzie z kimkolwiek, to sprzedaje więcej PPV niż dowolny polski bokser, może za wyjątkiem Szpilki. A że przegrywa? Jasne że tak. Gdyby nagle zaczął wygrywać, nikt by tego nie oglądał, bo każdy chce widzieć porażkę Najmana. To tak, jakby puścić sobie pornosa z jakąś królową silikonu a ona, zamiast się bzykać, zaczęłaby czytać na głos "Zbrodnię i karę" :)
 Autor komentarza: leon84
Data: 09-06-2019 23:20:17 
@fext
A ty widziałeś galę w Starachowicach?Może dowiedz się ile sprzedał PPV.Myślę,że nie wiecej jak sto.Na gali też ludzi nie było.Na gali na Narodowym ile ludzi było???więc wyhamuj trochę.Huja sprzedaje,bo kto chce go oglądać...A co do newsa,to niestety czarny ten weekend na ringach.Powrotu do zdrowia tylko wypada życzyć.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 10-06-2019 05:55:11 
Najman to na swój sposób niesławna legenda Polskich sztuk walk i niestety ta legenda się skończyła, przynajmniej na tą chwilę.
Marcin swoje kilkanaście walk zawodowych traktuje i wypowiada się o nich jakby każda z nich była ringową wojną o MŚ. Marcin swoje dokonania sportowe widzi całkowici inaczej w swojej głowie niż cała reszta.
Jak się go redaktor zapytał : "No tak Marcin, ale większość Twoich przeciwników miało ujemny rekord" Mina Marcina bezcenna.
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 10-06-2019 14:51:36 
Tak napier%dalacie na Najmana, a tu wystarczy, że jeden "zawodnik zmieni temat i napisze coś o Najmanie i ch%uj w dupę z głównym tematem, a więc wychodzi na to, że macie tyle samo we łbach co ludzie, którzy chodzą oglądać "walki" tego Pana :) A co do Judaha to niech wraca do zdrowia, bo nikomu się źle nie życzy, choć wiadomo, że ryzykują sami na własne życzenie...życzę zdrowia w każdym takim przypadku.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.