Archiwum wiadomości z dnia: 2019-06-08

 


WILDER vs FURY: BĘDZIE TRYLOGIA

Kibice mogą być usatysfakcjonowani. Nie tylko doczekają się rewanżu Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO) z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO), ale nawet dostaną trylogię między tymi zawodnikami. To efekt porozumienia pomiędzy obozami pięściarzy.


NA ŻYWO: MECZ GUKS CARBO vs QUEENSLAND-GLIWICE

Zapraszamy na mecz podsumowujący występy drużyny Queensland (Australia) w Polsce. Zapraszamy do Gliwic na ulice Jasną 31, gdzie zobaczymy reprezentacje klubu GUKS Carbo w roli gospodarza podejmującego gości z drugiej półkuli. Relacja z ceremonii ważenia i oficjalne zestawienie par w rozwinięciu.SŁUPSK WIELOWYMIAROWY: MEMORIAŁ, MECZ I BIAŁE KOŁNIERZYKI

Słupsk, jedno popołudnie i tyle wrażeń. Miasto prezentuje się przyjaźnie, a ludzie bardzo lubią boks, dlatego Tomasz Mazur zaaplikował trzy dania podczas jednego wydarzenia. Inauguracja Memoriału imienia Józefa Mazura i to w międzynarodowej obsadzie meczu drużyny Czarni Słupsk z reprezentacja Kaliningradu (Rosja), a dla koneserów, zawodnicy, którzy boksu być może nigdy się nie nauczą, ale wielki szacunek treningową dyscyplinę i wyjście do walki. Relacja w rozwinięciu.


EDDIE HEARN O ZACHOWANIU ROBERTA JOSHUY PO WALCE W NOWYM JORKU

Promotor zdetronizowanego Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO), Eddie Hearn przedstawia swoją wersję wydarzeń po sobotniej walce Brytyjczyka w Madison Square Garden, w której przegrał przed czasem z Andym Ruizem Juniorem (33-1, 22 KO). Hearn porusza między innymi temat zachowania Roberta Joshuy (ojca boksera), który miał pretensje do promotora tuż po zakończeniu pojedynku.


DAVID PRICE: REWANŻ JOSHUY Z RUIZEM TO OGROMNE RYZYKO

Niegdyś jeden z najlepiej się zapowiadających brytyjskich bokserów wagi ciężkiej, David Price (24-6, 19 KO) czerpie z doświadczenia i uważa, że Anthony Joshua (22-1, 21 KO) powinien poważnie przemyśleć sens natychmiastowego rewanżu ze swoim pogromcą, nowym mistrzem świata królewskiej dywizji Andym Ruizem Juniorem (33-1, 22 KO).


ZAB JUDAH PRZEGRYWA PRZED CZASEM

Zab Judah (44-10, 30 KO) opowiadał przed walką o drugiej młodości, o świetnych sparingach, tymczasem realia są takie, że w wieku czterdziestu dwóch lat nie ma już czego szukać w poważnym boksie. Udowodnił mu to Cletus Seldin (24-1, 20 KO).SCHEDA PO USYKU - DLA KOGO 4 PASY?

Aleksander Usyk (16-0, 12 KO) już w maju miał rozpocząć nowy rozdział swojej kariery, już w wadze ciężkiej, ale kontuzja przesunęła jego kolejną walkę na wrzesień. Za moment jednak każdy z jego czterech pasów kategorii cruiser zostanie rozdany innym zawodnikom. Komu? Po kolei.


SHAWN PORTER WSKAZUJE NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW WAGI CIĘŻKIEJ

Mistrz świata WBC wagi półśredniej, Shawn Porter (30-2-1, 17 KO) zajmuje się również analizowaniem walk dla telewizji Fox i znany jest ze swoich celnych spostrzeżeń. Tym razem wziął na warsztat krajobraz wagi ciężkiej po porażce Anthony'ego Joshuy z Andym Ruizem. Porter skupił się na dwóch postaciach, mistrzu świata WBC Deontayu Wilderze i mistrzu linearnym - Tysonie Furym.


FURY O REWANŻU Z WILDEREM: NIE DZIELMY SKÓRY NA NIEDŹWIEDZIU

Linearny mistrz świata wagi ciężkiej, Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) zmierzy się już 15 czerwca z Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO) w Las Vegas. Z kolei mistrz świata WBC, Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) zapowiada, że rewanż z 'Królem Cyganów' jest już dograny i dojdzie do niego w przyszłym roku. Fury nie chce jednak w tej chwili myśleć o drugiej walce z Amerykaninem.