SŁUPSK WIELOWYMIAROWY: MEMORIAŁ, MECZ I BIAŁE KOŁNIERZYKI

Słupsk, jedno popołudnie i tyle wrażeń. Miasto prezentuje się przyjaźnie, a ludzie bardzo lubią boks, dlatego Tomasz Mazur zaaplikował trzy dania podczas jednego wydarzenia. Inauguracja Memoriału imienia Józefa Mazura i to w międzynarodowej obsadzie meczu drużyny Czarni Słupsk z reprezentacja Kaliningradu (Rosja), a dla koneserów, zawodnicy, którzy boksu być może nigdy się nie nauczą, ale wielki szacunek za wielomiesięczną dyscyplinę na sali i wyjście do ringu - tak to gala Białych Kołnierzyków. Gratulacje za hart ducha i dyscyplinę ciała, za wyrównane walki na różnym poziomie technicznym. Zresztą jeśli kogoś zachęcą zdjęcia, to zapraszamy do retransmisji TUTAJ >>>

A teraz rozpoczynamy spacer do hali i kilku ujęć z walk:

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CZARNI
Data: 09-06-2019 23:12:37 
xx
 Autor komentarza: CZARNI
Data: 09-06-2019 23:55:17 
Sprostowanie do artykułu....W dniu 7.06.2019 roku Słupski Klub Bokserski Energa Czarni, a konkretnie Prezes tego Klubu Marek Pałucki zorganizował kolejny mecz międzynarodowy SKB Energa Czarni Słupsk - Kaliningrad Rosja w ramach I Memoriału Józefa Mazura . Tomasz Mazur był natomiast organizatorem drugiej imprezy tego wieczoru tj. gali białych kołnierzyków.
 Autor komentarza: leszekd
Data: 10-06-2019 11:15:42 
@ CZARNI - dlaczego w takim razie nikt nie przedstawił przed kamerami tego faktu, tylko jedynie Tomasz Mazur stanął na wysokości zadania i zmuszony niejako do podsumowania całości. Dodatkowo należy zauważyć iż realizacja była na żywo, dlatego należy korzystać z obecności ekipy. Nie pamiętam, abyśmy w ostatnich latach mieli przyjemność być obecni w Stupsku. Dziękujemy za gościnę oraz za sprostowanie informacji.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.