SZPILKA vs CHISORA: KONTRAKTY WCIĄŻ NIE ZOSTAŁY PODPISANE?

Walka Artura Szpilki (22-3, 15 KO) z Dereckiem Chisorą (30-9, 21 KO) ma się według doniesień z ostatnich tygodni odbyć 20 lipca w Londynie. Wciąż jednak nie doszło według Chisory do podpisania kontraktów. Czy najbliższe dni przyniosą przełom i walka zostanie oficjalnie ogłoszona?

- Ogłosiłem walkę w mediach społecznościowych. Czekam zatem, aż promotorzy ogłoszą walkę publicznie. Kontrakty nie zostały jednak jeszcze podpisane. Eddie Hearn musi przestać próbować zadowolić Amerykanów. Teraz jest czas na zrobienie porządnej gali na Wyspach - powiedział ''Del Boy'', który ostatnią walkę stoczył w kwietniu, wygrywając z Senadem Gashim.

Słowa Chisory trochę pokrywaja się z ostatnią ''rozmową'' Szpilki z Andrzej Wasilewskim za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Jeszcze raz mówię, wszystko jest dogadane. Jak to nie wyjdzie z pana powodu, zrobię wszystko, żeby się uwolnić z kontraktu. Mam 30 lat, nie dam sobie zniszczyć kariery - pisał bokser. Promotor próbował uspokoić sytuację, podkreślał, że zgodził się na walkę i czeka teraz na ''dokumenty potwierdzające ustalenia''. Jednocześnie zaznaczał, że jego zdaniem ryzyko walki z Brytyjczykiem jest w tej chwili zbyt duże.

SZPILKA KŁÓCI SIĘ Z PROMOTOREM >>>

Przypomnijmy, że na gali w Londynie dojdzie do dwóch bardzo ciekawych walk w królewskiej dywizji: Dillian Whyte vs Oscar Rivas i David Allen z David Price. Walka Polaka z pochodzącym z Zimbabwe Brytyjczykiem jeszcze bardziej zwiększyłaby niewątpliwie atrakcyjność wydarzenia. W tym tygodniu powinniśmy poznać ostateczne rozstrzygnięcie w tej sprawie, w końcu do gali pozostało już stosunkowo niewiele czasu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Faraon
Data: 08-06-2019 13:03:00 
Nie interesuje mnie szpilka tak samo te całe FFF to jakaś kpina najmany,Pudziany,tuningowce itd co to za cyrk?
 Autor komentarza: teanshin
Data: 08-06-2019 13:17:19 
Mam nadzieję że do tej walki dojdzie. Szpilek, jak mu się uda ograć Chisorę to ma szanse na kolejne fajne walki w UK i pomimo że na większe sukcesy z jego strony nie ma już co liczyć to zawsze fajnie będzie oglądać Polaka w dobrych walkach.
 Autor komentarza: Miro
Data: 08-06-2019 13:23:42 
Wasilewski coś wyczuwa, że Szpilka zrobił się za bardzo samodzielny i chce zobaczyć kontrakt na jaką kwotę walkę sobie Szpilka załatwił.Promotor nie da się przekręcić o nie za dużo zainwestował w Szpilkę i chce swoją działkę dostać. A próba szantażu odejściem to też za prostacki ruch Szpilki. Na pewno promotor prawnie jest zabezpieczony.
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 08-06-2019 13:24:20 
szpilka bedzie musiał przez 12 rund uciekac na wstecznym czego moze nie wytrzymac,ciosu nanokaut nie ma wiec tylko pozostaje ucieczka
 Autor komentarza: Miro
Data: 08-06-2019 13:54:21 
Nie słyszę w ogóle głosu trenera czy to dobry czy zły przeciwnik dla Szpilki. Chyba ma coś do gadania.
 Autor komentarza: martek2
Data: 08-06-2019 14:09:20 
Ciągle nacierający i klinczujący Dereck zrobi szpili bliźniaki :)
Nie widzę go w tym starciu
 Autor komentarza: tomusj45
Data: 08-06-2019 14:52:32 
chyba lepiej dla szpilki żeby te kontrakty nie zostały podpisane. na co on jeszcze liczy??? na walkę o mistrzotwo świata??? Chisora i jego styl to dla szpili koszmar , nawet jak będzie średnio przygotowany. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy że szpila to przeciętniak i tyle. Może co najwyżej testować prospektów.
 Autor komentarza: adam77
Data: 08-06-2019 15:39:42 
Będziemy oglądać dwie ligi średnia europejską i średnią światową wiadomo o która wygra.. Szpilka niech nie gada że jest taki ambitny bo chodzi tylko o kasę. Ta walka mu się nie należy albo raczej kasa...
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 08-06-2019 16:07:36 
"Jeszcze raz mówię, wszystko jest dogadane. Jak to nie wyjdzie z pana powodu, zrobię wszystko, żeby się uwolnić z kontraktu. Mam 30 lat, nie dam sobie zniszczyć kariery"

I on takie coś pisze w internecie na forum publicznym? Czy kutwa w dzisiejszym świecie jeden człowiek nie potrafi drugiemu niczego powiedzieć prosto w oczy, tylko potrzebuje serwisu internetowego jako pośrednika? Żenada.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 08-06-2019 16:09:25 
@adam77
"Szpilka niech nie gada że jest taki ambitny bo chodzi tylko o kasę. Ta walka mu się nie należy albo raczej kasa... "

Ale w boksie jedno wiąże się z drugim. To nie piłka kopana. W boksie jak chcesz zarabiać to musisz zapieprzać i celować wysoko. Średnie walki mogą być pomocne, ale pieniędzy nie przyniosą.
 Autor komentarza: bolos
Data: 08-06-2019 16:38:36 
Cooperek
Jakoś Fury i Golovkin dostają miliony za walki z bumami.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 08-06-2019 16:42:44 
Szpilka to już raczej myśli o kończę iu z bokser. Jeśli do tej walki dojdzie, to będzie to jego ostatnia walka o sportowym wydźwięku, później bedzie mógł zrobić ze dwa starcia w PL (rewanż z Wachem i walka z Diablo) i może spierdzielac do KSW na kilka wpi@rdoli.
 Autor komentarza: Mars
Data: 08-06-2019 18:06:47 
Z jednej strony wywiad z Chisorą który sam nie wie dlaczego się na tą walkę zgodził(jak powiedział - będzie chociaż na bieżące rachunki i czynsz). Z drugiej konflikt Szpilki z Wasilewskim, jeszcze nie spotkałem się z taką sytuacją by bokser pouczał promotora. Swoją drogą ktoś (czytaj Szpilka) obnaża wielkiego promotora A.W. że leci w bambuko i wszędzie szuka zysku. Już nawet polsat się od niego odwrócił, gale Wasilewskiego to komedia, a wszelcy podopieczni z podpisanym kontraktem to nie ukrywajmy, same bumy... Pozostał tylko Sulecki, a reszta to nadaje się na gale w tzw pierdziszewie, równia pochyła- kierunek dół...
 Autor komentarza: gerlach
Data: 08-06-2019 19:11:00 
Ostatnia walka Szpilki. Chisora go wysle na emeryture.

O co chodzi? O ambicje sportowe Szpilce? HAHAAH on tylko zbiera juz hajs na emeryture.
 Autor komentarza: Boss78
Data: 08-06-2019 20:14:20 
Jak Wach nacieral i zadawal ciosy to Szpilka nie wiedzial co sie dzieje a Chisora z zasady naciera i zadaje ciosy wiec walka...trudna bardzo dla pana Szpilki
 Autor komentarza: khorne
Data: 08-06-2019 20:58:06 
@Mars, gdyby nie AW to podejrzewam ,że Szpilka właśnie na takich galach w pierdziszewie by walczył ;)

Jak już kilka osób tutaj zauważyło celem Szpilki jest kasa. Nawet ciężki nokaut, który prawdopodobnie mu zaserwuje Chisora nie zablokuje go z kasowej walki z Diablo (i może nawet Zimnochem). A później poleci do KSW. Celebryta nie ma psychiki do boksu. Może to i dobrze, niech już zniknie z tego sportu
 Autor komentarza: adambw
Data: 08-06-2019 21:41:57 
Szpilman jak bedzie przegrywal to pokze mu myki z afera konska...
 Autor komentarza: php
Data: 08-06-2019 22:28:18 
Jak Szpilka potrzebuje na dom czy na coś tam - to niech dobierze sobie brakującą resztę na kredyt. To będzie lepsza inwestycja niż walka z Chisorą teraz. Na Chisorę i duże pieniądze ma jeszcze kilka ładnych lat - obecnie ma 30 lat, sprzedać rekord może za 4-5 lat, obecnie da się jeszcze wycisnąć i prowadzić ten napompowany balon, więc Wasyla w jego podejściu rozumiem.

Moim zdaniem nie powinien się tak spieszyć - za 3-4 lata, jak będzie pompował z Wasylem ten balonik też dostanie taki strzał jak z Chisorą, a do tego trochę zdąży jeszcze zarobić. A na KSW pójdzie potem. Piszę to patrząc od jego strony.
 Autor komentarza: Koko
Data: 09-06-2019 00:24:43 
Panowie wyżej, litości, nie róbcie ze Szpilki Najmana. Można go nie lubić, ale nie odmawiajcie mu jakichś umiejętności i jaj. Chłop ma swoje mankamenty i niestety przegrane walki przez braki umysłowe, ale nie jest ogórkiem i bić się umie. Z Chisora zdecydowanie bym go nie skreślał i oceniam walkę na 60 do 40 na korzyść Derecka, ale to może pójść w dwie strony. Podejrzewam, że jeśli Szpila to przegra to niestety przez własną głupotę, pajacowanie, opuszczanie rąk i cwaniakowanie bo się poczuje za pewnie.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 09-06-2019 07:22:42 
Szpilka nadaje się do walk z czołówką ale wagi junior ciężkiej.
W wadze ciężkiej podejmował się z motyką na księżyc.
Porażka w walce z Jennings go nic nie nauczyła.
Do tego włącza mu się „idiot mode” opuszcza ręce i wtedy zbiera czyste ciosy.

Wasilewski obawia się że w walce z Chisorą skończy się na ciężkim k.o. i końcu kariery...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.