MECZ: GUKS CARBO vs QUEENSLAND - ZAPOWIEDŹ

Redakcja, Informacja własna

2019-06-06

W środę w Wilkowicach doszło do pierwszego w tym roku starcia drużyny z Australii z reprezentacją Beskidów, a teraz rewanż w Gliwicach. Przypomnijmy, że drużyna gościła już w Gliwicach w minionym roku podczas Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Kobiet w Boksie, więc należy sie spodziewać, że po wakacjach znów zobaczymy zawodniczki z Queensland. Póki co sobotni wieczór 8 czerwca podsumuje maraton z boksem olimpijskim na BOKSER.ORG.

Zzaczęliśmy w sobotę po raz pierwszy dwudniową edycją Grandy na Pięści: Dzień Dziecka po Warszawsku, promującej dyscyplinę wśród dziaci i młodzieży poprzez gry i zabawy, ale także występy licencjonowanych zawodników oraz mecz Warszawa kontra Radom. W tym samym dniu swe podwoje otworzył Wrocław - długo oczekiwana impreza w dobrym stylu zorganizowana przez 'Adrenalinę' >>>.

Następny dzień to Warszawska Granda na Pięści, edycja 42, oraz mecz kadry juniorów w Świdnicy >>> by w poniedziałek być już z naszymi kamerami na losowaniu par przed IX Międzynarodowym Turniejem im. Zygmunta Chychły, z którego relacje mogliśmy obejrzeć już we wtorek od godziny 10:30, a po południu dalszą część walk ćwierćfinałowych od 15:30. Środa to już półfinał od 15:30, a od praktycznie po zakończeniu walk w Gdańsku, rozpoczęliśmy wstępem Pana Włodzimierza Kromki na wspomnianym Meczu BKB Beskidy >>>.

Mamy czwartek, więc niedługo startują finałowe pojedynki przy Targu Węglowym, by nazajutrz w Słupsku zobaczyć na żywo dzięki Telewizji Tylko Sport mecz Czarnych z drużyną Kaliningradu >>>. Potem mały deser w postaci Gali Białych Kołnierzyków >>> i aby dopełnić dzieła w sobotę podsumowujący występy w Polsce Queensland zmierzy się z gospodarzami GUKS Carbo - to też na żywo od godziny 18:00 z Hali Jasna 31 w Gliwicach.

Mecz GUKS Carbo kontra QUEENSLAND Australia w Gliwicach