NA ŻYWO: DZIEŃ DZIECKA PO WARSZAWSKU

Zapraszamy na bezpośredni przekaz z hali Torwar, gdzie ma swoja siedzibę Legia Fight Club. W taki dzień jak dziś warto spędzić właśnie tutaj.

Wyniki walk kontraktowanych zawodników posiadających licencję i książeczki.

11 walka w kategorii adept 40kg
Stanisław Włodarczyk (Legia Fight Club) vs Adrian Popławski (Gladiator Warszawa) PKT 1-2
12 walka w kategorii młodzik 52kg
Klaudia Stolp (Start Grudziądz) vs Monika Wach (Shark Łódź) WO
13 walka w kategorii kadet 52kg
Oskar Kartasiewicz (Box Garda Marki) vs Mateusz Ładniak (Gladiator Warszawa) PKT 0-3
14 walka w kategorii młodzik 57kg
Fabian Krawczyk (Legia Fight Club) vs Józef Tabortowski (Box Garda Marki) PKT 3-0
15 walka w kategorii adept 46kg
Jan Gierej (Legia Fight Club) vs Jakub Słoniewski (KS Red Gloves) PKT 0-3
16 walka w kategorii kadet 52kg
Bachram Guluyev (Start Grudziądz) vs Nikodem Szafarz (RKB Boxing Radom) PKT 1-2
17 walka w kategorii kadet 63kg
Piotr Jaskulski (Gimnazjon Warszawa) vs Olaf Stachorowski (Klub Bokserski 'Gladiator') PKT 0-3
18 walka w kategorii junior 69kg
Stanisław Gierej (Legia Fight Club) vs Karol Andrychowski (niezrzeszony - Grudziądz) PKT 2-1
19 walka w kategorii kadet 75kg
Kuba Kuba Marcinkiewicz (Box Garda Marki) vs Władysław Sarnowski (Uniq Fight Club) PKT 3-0
20 walka w kategorii junior 64kg
Konrad Szczerba (Legia Fight Club) vs Ilman Didaev (Start Grudziądz) PKT 3-0
21 walka w kategorii senior 69kg
Adrian Cygan (KS Red Gloves) vs Rafał Zalewski (Gimnazjon Apin Wyszków 1991) PKT 3-0
22 walka w kategorii młodziezowiec 69kg
Kacper Niewiadomski (KS Raszyn) vs Filip Pham Hong (Klub Bokserski Legia) PKT 3-0
23 walka w kategorii młodziezowiec 75kg
Patryk Jurkiewicz (Start Grudziądz) vs Krystian Ciesielski (Legia Fight Club) PKT 3-0
24 walka w kategorii senior 75kg
Karol Filipczak (KS Red Gloves) vs Jarek Gałązka (KS 'KnockOut Bielany') PKT 2-1
25 walka w kategorii senior +91kg
Marcin Zgiep (niezrzeszony) vs Bartosz Pudlewski (niezrzeszony - Grudziądz) PKT 2-1
26 walka w kategorii senior +91kg
Piotr Łacz (niezrzeszony) vs Jacek Gałązka (BOXER Siedlce)  PKT 2-1

Mecz Warszawa kontra Radom

27 walka w kategorii senior 56kg
Maciej Jewdokin (Klub Bokserski Legia) vs Mieszczakowski Mateusz (RKB Boxing Radom) RSC2
28 walka w kategorii młodziezowiec 64kg
Szymon Brząkała (Legia Fight Club) vs Norayr Horhannisyan (RKB Boxing Radom) PKT 0-3
29 walka w kategorii młodziezowiec 81kg
Piotr Stefaniak (Klub Bokserski Legia) vs Sylwester Bidzinski (Boksing Radom) PKT 3-0
30 walka w kategorii senior 81kg
Kamil Przychodzki (Legia Fight Club) vs Karol Mnich (RKB Boxing Radom) PKT 3-0

Wynik meczu Warszawa kontra Radom 6:2

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.