Archiwum wiadomości z dnia: 2019-06-02

 SKRAJNE REAKCJE FURY'EGO I WILDERA NA PORAŻKĘ JOSHUY

Cały bokserski świat eksplodował po zwycięstwie Andy'ego Ruiza Juniora (33-1, 22 KO) nad Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) w walce o pasy IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej w Nowym Jorku. Wciąż pojawiają się nowe komentarze, ale szczególnie warto zacytować dwie skrajnie odmienne reakcje Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO) i Tysona Fury'ego (27-01, 19 KO).


JOSHUA DOZNAŁ WSTRZĄSU MÓZGU W TRZECIEJ RUNDZIE?

Po brutalnej porażce z Andym Ruizem Juniorem (33-1, 22 KO) były już mistrz świata wagi ciężkiej Anthony Joshua (22-0, 21 KO) nie pojawił się na konferencji prasowej. Powodem nieobecności Brytyjczyka było badanie przeprowadzane przez lekarzy w Madison Square Garden. Podejrzewano wstrząs mózgu, nie wiemy jeszcze, jakie dokładnie są wyniki badania.BOXREC: RUIZ JR NUMEREM JEDEN W WADZE CIĘŻKIEJ!

Sobotniej nocy waga ciężka wywróciła się do góry nogami. Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) po dzisiejszym sensacyjnym zwycięstwie przed czasem nad Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) króluje rankingu portalu Boxrec w królewskiej kategorii. 29-letni pięściarz pochodzący z Meksyku zabrał byłemu mistrzowi wszystkie jego mistrzowskie tytuły - federacji WBA, WBO, IBF oraz mniej znaczący IBO.ANDY RUIZ JR O SWOIM HISTORYCZNYM ZWYCIĘSTWIE

Pierwszy w historii meksykański mistrz świata wagi ciężkiej, Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) zapowiada, że zdobycie w wielkim stylu pasów WBA, WBO i IBF we wczorajszej walce z Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO) w Nowym Jorku, będzie motywacją do jeszcze cięższej pracy. Opowiada również o swoim meksykańskim duchu walki i o tym, co myśli o rewanżu z Brytyjczykiem.NA ŻYWO: 42 WARSZAWSKA GRANDA NA PIĘŚCI

Zapraszamy na czterdziestą drugą 'grandę' z 46 walkami - jesteście w stanie to przeżyć w jedno popołudnie? Zapraszamy najtwardszych sympatyków na bezpośrednią relacje z hali Legia Fight Night, gdzie do późnych godzin potrwają pojedynki w różnym stopniu zaawansowania, technik oraz wieku uczestników. W tym pięściarskim kotle swoje miejsce znajduje Mariusz Serafin, aby kilka ciekawych osób wyłowić z tłumu i zaprezentować przed naszymi kamerami. Wyniki walk na bieżąco w rozwinięciu.

GRATULACJE OD CANELO - ANDY RUIZ JR: SPEŁNIŁEM SWOJE MARZENIA

- Nie mogę uwierzyć w to co się stało. Spełniłem swoje największe marzenie. Nie ma rzeczy niemożliwych - mówi tryumfujący Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO), nowy mistrz świata wagi ciężkiej federacji IBF/WBA/WBO. Niepozorny pretendent był przez moment w tarapatach, gdy padł po lewym sierpowym w trzeciej rundzie, ale poza tym krótkim odcinkiem zdominował faworyzowanego Anthony'ego Joshuę (22-1, 21 KO).

NOWY MISTRZ WAGI CIĘŻKIEJ ANDY RUIZ JR CHCE ZOSTAĆ WIELKĄ GWIAZDĄ

Świeżo upieczony czempion WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej, Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) nie zamierza wracać do przeszłości. Pogromca Anthony'ego Joshuy chce stać się legendarnym mistrzem i dorównać popularnością swojemu sławnemu rodakowi, liderowi wagi średniej Saulowi Alvarezowi. Ostrzega również Deontaya Wildera i Tysona Fury'ego przez zbytnim wybieganiem w przyszłość.