ORTIZ: POKONAM WILDERA I NIE DOPUSZCZĘ DO JEGO REWANŻU Z FURYM

Luisowi Ortizowi (31-1, 26 KO) nie spodobała się deklaracja Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO) o rewanżu z Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO). - Pokonam go i nie dopuszczę do ich drugiej walki!

Wilder, mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC, w dziesiątej obronie tytułu spotka się z kubańskim "King Kongiem" we wrześniu. Prawdopodobnie 28 września w Los Angeles. Ale zdążył już podpisać kontrakt na rewanż z Furym, jaki miałby się odbyć w pierwszym kwartale przyszłego roku.

- Ortiz to groźny zawodnik i za nic go nie lekceważę. Patrzę jednak dalej co będzie, gdy już go przejdę. Następny będzie rewanż z Furym! Kontrakty są już podpisane! - stwierdził "Brązowy Bombardier".

- Nie rozumiem skąd ta jego pewność, że sobie ze mną poradzi? Zamierzam dokończyć to, co zacząłem w pierwszej walce i sprowadzić pas WBC do Miami. W pierwszym naszym pojedynku Wilder miał sporo szczęścia. To się nie powtórzy w naszym rewanżu. On wierzy, że wszystko będzie wyglądało podobnie, tymczasem czekać go będzie bolesne przebudzenie. Pokonam Wildera, a potem chętnie wskoczę w jego miejsce na walkę z Furym, skoro kontrakt jest już podpisany - ripostuje zmotywowany i żądny rewanżu Ortiz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 01-06-2019 08:11:59 
Nie sądzę by teraz Ortiz wypadł lepiej, Imo zostanie znokautowany do połowy walki, ale Wilder nie wygra tak szybko jak z Breazeale, Kubano to jednak wyższa półka i wie że jak zrobi błąd to Ortiz go skontruje.
Wolę jednak by wygrał Wilder bo chce widziec jego walkę z AJ' gdy obaj będą jeszcze niepokonani..
 Autor komentarza: Szczery
Data: 01-06-2019 08:39:32 
Ortiz przegra jeszcze szybciej niż w pierwszej walce, to już facet po 50tce, a w ostatnich walkach wypadł po prostu słabo.
Stawiam na na Ortizie KO do 5-6 rundy i tym razem pewnie nawet nie wstrząśnie patyczakiem Wilderem
 Autor komentarza: Zartan
Data: 01-06-2019 09:07:23 
Każdy mówi o tym , że Wilder był w tarapatach a nikt nie mówi jakiego farta miał Ortiz leżąc na deskach dwa razy a w jednym wypadku uratował go gong.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 01-06-2019 09:22:38 
Też myślę że powtórzy się sytuacja Wilder vs Steverne, w pierwszej walce Ortiz postawił jakiś opór bo miał coś do ugrania, a za drugim razem wychodzi tylko po wypłatę więc można się spodziewać szybkiej walki.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 01-06-2019 09:44:47 
Co do Wilder vs Stiverne - ja się dziś zastanawiam, czy Wilder wtedy rzeczywiście nie chciał udowodnić, że jest w stanie przeboksować 12 rund i wygrać walki spokojnie na punkty. Oczywiście Wilder był gorszy wtedy niż dziś, a Stiverne lepszy niż w rewanżu, ale jednak jak w którejś z początkowych rund Wilder przeprowadził swój chaotyczny atak, to już zrobiło się gorąco. Jakoś później tego nie powtórzył.


Liczyłem na Ortiza w pierwszej walce, teraz już nie daje mu szans. Jest starszy, w ostatnich walkach już nie zachwyca, a Wilder udowodnił w ich pierwszej walce, że nie jest łatwo go ustrzelić, nawet mając go zranionego. Kto wie, może rzeczywiście w rewanżu Wilder nie będzie bawił się w szachy, tylko od razu przypuści atak, jak w rewanżu z Stivernem?
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 01-06-2019 10:16:46 
Przed pierwszą walką Ortiz też nie zachwycał, a z Wilderem szło mu dobrze, a więc moim zdaniem nie ma co się sugerować ostatnimi walkami Ortiza, bo na Widera na pewno będzie lepiej przygotowany, ale to jest tylko moje zdanie, a i tak jak to mówi nasz wielki mistrz, ring wszystko zweryfikuje :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.