WILDER: TERAZ ORTIZ, POTEM OD RAZU FURY! KONTRAKT NA REWANŻ PODPISANY!

Redakcja, Informacja własna

2019-06-01

Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) i Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) znów skrzyżują rękawice! Pojedynek rewanżowy został potwierdzony przez obóz mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC. Odbędzie się na początku przyszłego roku.

"Brązowy Bombardier" we wrześniu po raz drugi ma spotkać się z Luisem Ortizem (31-1, 26 KO). Najbardziej prawdopodobną datą tej potyczki jest 28 września. Kolejną przeszkodą championa ma być już właśnie Anglik, z którym zremisował w pierwszy dzień grudnia 2018 roku.

THE RING: FURY, WILDER, RUIZ JR, JOSHUA >>>

"Kontrakty zostały już podpisane! Możemy oficjalnie potwierdzić ten rewanż" - zdradził na portalach społecznościowych Wilder. Tak więc przed nim dwa rewanże za trudne walki. Na pierwszy ogień pójdzie Ortiz.

"Tak jak mówiłem wcześniej, rozwiążę jak najszybciej wszystkie wątpliwości jakie były w moich walkach. Rewanż z Furym odbędzie się po rewanżu z Ortizem. Najpierw jeden, potem drugi. Kontrakty podpisane" - dodał amerykański król nokautu.

ORTIZ: POKONAM WILDERA I NIE DOPUSZCZĘ DO JEGO REWANŻU Z FURYM >>>

- To naprawdę elektryzujące informacje. Więcej powiemy po najbliższej walce Tysona - skomentował te doniesienia Frank Warren, jeden z dwóch promotorów Fury'ego.

- Ten rewanż odbędzie się w pierwszym kwartale 2020 roku - wtrącił Shelly Finkel,  menadżer Wildera.

Przypomnijmy, że za dokładnie dwa tygodnie Fury skrzyżuje rękawice z Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO) podczas gali w Las Vegas.