Archiwum wiadomości z dnia: 2019-05-27

 


MATEUSZ MASTERNAK: BLIŻEJ MI DO WALKI Z GOULAMIRIANEM

Mateusz Masternak (41-5, 28 KO) przyznał, że był otwarty na starcie z Aleksiejem Jegorowem (8-0, 6 KO), lecz Rosjanie nie wywiązali się z wcześniejszych zapewnień i teraz bliżej mu do starcia z Arsenem Goulamirianem (24-0, 16 KO), posiadaczem pasa WBA Regular wagi junior ciężkiej. Taki pojedynek mógłby się odbyć 29 czerwca lub 20 lipca.KOMPLET MEDALI POLEK

Polki na imprezach zagranicznych ratują honor naszych pięściarzy. Usti n. Łabą. Sukces Sandry Kruk. Polka zajęła 1 miejsce, wygrywając z Białorusinką Heleną Brujewicz. Drugą lokatę wywalczyła Natalia Rok, przegrywając walkowerem z Turczynką Besenaz Cakiroglu. Mistrzyni Europy za burtą.


DZIEŃ DZIECKA PO WARSZAWSKU

Młody człowiek i boks? Dlaczego, przecież to takie brutalne?! Może zbliżający się Dzień Dziecka, jest dobrą okazją, aby sprawdzić - jak jest naprawdę. Zabawa bokserska to nie bójka uliczna, ani nie od razu 12 rund walki o mistrzostwo świata. Zajęcia dyscyplinują i kształtują charakter, a dodatkowo rozwija fizycznie, co jest niezmiernie ważne we współczesnym świecie. Zapraszamy na dwa dni z boksem od podstaw do meczu klubowego.ARTUR SZPILKA ZMIERZY SIĘ Z DERECKIEM CHISORĄ 20 LIPCA W LONDYNIE?

Coraz więcej mówi się o możliwej walce Artura Szpilki (22-3, 15 KO) z Dereckiem Chisorą (30-9, 21 KO), do której miałoby dojść 20 lipca w Londynie. Nie znamy jeszcze żadnych konkretów, ale jedna z ostatnich wypowiedzi jednego z najbardziej wpływowych promotorów, Eddie'ego Hearna, zdaje się potwierdzać nieoficjalne doniesienia z Polski.


TRENER JOSHUY O WALKACH Z WILDEREM I RUIZEM JUNIOREM

Robert McCracken, trener mistrza świata wagi ciężkiej IBF, WBO i WBA Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) twierdzi, że prędzej czy później musi dojść do walki Brytyjczyka z mistrzem WBC Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO). Według McCrackena na tym pojedynku zależy obu stronom, ale nie należy przy tym zapominać, że 1 czerwca Joshuę czeka trudna walka z Andym Ruizem Juniorem (32-1, 21 KO).

ANDY RUIZ JR: SPRAWIĘ NIESPODZIANKĘ I ZNOKAUTUJĘ JOSHUĘ

- Widzę błędy w jego boksie i zamierzam je wykorzystać. Joshua na ten moment jest numerem jeden, bo ma trzy z czterech pasów, tylko z kim on dotąd się mierzył? Sparowałem z jego wcześniejszymi rywalami i żaden z nich nie chciałby potem wyjść walczyć ze mną - przekonuje Andy Ruiz Jr (32-1, 21 KO), sobotni pretendent do pasów IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej.