ROSJANIE POTWIERDZAJĄ WALKĘ MASTERNAKA Z JEGOROWEM

Oficjalna strona grupy "Świat boksu" Andrieja Riabińskiego potwierdza walkę Aleksieja Jegorowa (8-0, 6 KO) z Mateuszem Masternakiem (41-5, 28 KO).

Pojedynek ma się odbyć 16 czerwca w Jekaterynburgu. Wszystko uświetni Międzynarodowe Forum Bokserskie, które potrwa od 13 do 16 czerwca.

Podczas tej samej gali mają pokazać się inni dwaj wysoko notowani rosyjscy pięściarze kategorii junior ciężkiej - Dmitrij Kudriaszow (23-2, 23 KO) oraz Aleksiej Papin (10-0, 9 KO).

Dla Masternaka (WBC #12, WBA #12, IBF #15) będzie to powrót po porażce z Yunierem Dorticosem w turnieju WBSS. Jegorow pozostaje niepokonany, lecz w gronie zawodowców nie spotkał się z nikim, kto dorównywałby Polakowi. Warto jednak zaznaczyć, że Rosjanin w 2013 roku sięgnął po złoty medal Mistrzostw Europy w boksie olimpijskim.

Od teraz w narożniku "Mastera" stoi amerykański szkoleniowiec, Gus Curren.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marik1234
Data: 27-05-2019 14:20:16 
Kurczę, gala na terenie Riabińskiego, gdzie będzie odbywać się wielkie święto boksu w Rosji. Master nie ma instynktu killera, nie potrafi wykończyć ofiary przez co często był wałowany na punkty. Na punkty będzie bardzo ciężko, o nokaut również. Niemniej - powodzenia Master! Przeciwnik w Twoim zasięgu!
 Autor komentarza: Furmi
Data: 27-05-2019 14:29:34 
Mateusz mówił mi ostatnio, że bliżej mu do Francji, więc poczekajmy na potwierdzenie...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.