KOWNACKI ZMIERZY SIĘ Z ARREOLĄ 3 SIERPNIA?

Jak donosi stacja ESPN, 3 sierpnia dojdzie do walki najwyżej obecnie notowanego w wadze ciężkiej Polaka, Adama Kownackiego (19-0, 15 KO) z Chrisem Arreolą (38-5-1, 33 KO). Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących tej walki, nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, ale źródło jest bez wątpienia wiarygodne.

Przypomnijmy, że od dłuższego czasu mówi się o walce "Babyface'a" z popularnym "Koszmarem", który trzykrotnie atakował tytuł mistrza świata królewskiej dywizji, ponosząc porażki z Witalijem Kliczką, Bermane'em Stiverne'em i Deontayem Wilderem. Pojedynek z Arreolą mógłby być dla Adama ostatnim przystankiem przed upragnioną walką o pas z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO).

KOWNACKI CHĘTNY NA STARCIE Z ARREOLĄ >>>

Przypomnijmy, że Kownacki zdemolował w styczniu Geralda Washingtona, natomiast Arreola w swojej ostatniej, marcowej walce odprawił przed czasem Jeana Pierre'a Augustina. Potem obozy Polaka i Amerykanina pozytywnie wyrażały się o ewentualnej konfrontacji tych wojowników. Niedawno mówiło się wprawdzie, że kolejnym rywalem Kownackiego będzie Robert Helenius, ale wydaje się, że ostatecznie to Chris Arreola wejdzie między liny z Adamem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 22-05-2019 19:03:30 
No nareszcie. Mam nadzieję, że potem walka o pas, bo nudne są te walki Kownackiego z zawodnikami spoza pierwszej dwudziestki
 Autor komentarza: teanshin
Data: 22-05-2019 19:03:55 
Nazwisko w rekordzie fajne ale od Arreoli Adam niczego się nie nauczy, sportowo też bez wartości. Dobrze że Adam pozostaje aktywny boksuje na zapleczu bo póki co porywanie się na pas MŚ nie ma sensu.
Kownaś faworytem, ale jak znam życie to ktoś coś powiedział, kto inny coś dodał i mamy newsa z dupy jak zwykle.
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 22-05-2019 19:14:45 
Pod AJ i Wildera chyba lepszy byłby Helenius bo nie pada tak łatwo a Adam boksowałby "pod górę". Ale martekingowo akcje AK wzrosną jeszcze po pokonaniu Arreoli a Chris jest już Past Prime.
 Autor komentarza: Zartan
Data: 22-05-2019 20:10:15 
Dla Adama Arreola to tylko lepsze nazwisko w rekordzie i tyle. Tak jak kolega pisał , że sportowo bez większej wartości ale lepszy Arreola niż jakiś placek.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 22-05-2019 20:11:23 
Walka na przeczekanie. Trochę bez sensu. Arreola już niezbyt wiele znaczy, sportowo żadne wyzwanie a tylko walka na ewentualne kilka ładnie wyglądających rund niezłych wymian (w zależności na ile Arreoli jeszcze zdrowia starczy).
Krok w tył i słabe przygotowanie pod Wildera. Ale w sumie to jeśli Kownacki już ma zagwarantowaną walkę z Deontayem większe ryzyko nie jest mu potrzebne. Chociaż na Krzyśka trzeba zawsze uważać bo mimo że już zjeżdża do bazy to nadal mu ten ostry ciąg na rywala i cios zostały.
 Autor komentarza: Kaczor
Data: 23-05-2019 11:48:32 
Moim zdaniem to bardzo fajne zestawienie. Jakby na to nie patrzeć, Kownacki ma za sobą na dziś dopiero 2 poważne walki w HW, z czego jedna zakończyła się bardzo szybkim KO, więc powinien zbierać doświadczenie. Arreola jest twardy i powinien dać Adamowi kilka rund, może nawet walkę na pełnym dystansie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.