POTWIERDZONO RYWALA DLA SMITHA, WRACAJĄ MURRAY I FIELDING

To żadna niespodzianka, bo pisaliśmy o tym już kilka razy, ale teraz potwierdzono wszystko oficjalnie. 1 czerwca w Nowym Jorku na rozpisce gali Joshua vs Ruiz Jr wystąpi Callum Smith (25-0, 18 KO). Jego rywalem w obronie pasa WBA kategorii super średniej będzie Hassan N'Dam N'Jikam (37-3, 21 KO).

Anglik ma nadzieję, że po wygranej za jedenaście dni kolejną przeszkodą będzie już Saul Alvarez (52-1-2, 35 KO).

- Canelo to wielka gwiazda boksu. Jestem przekonany, że nasze zespoły mogą zasiąść do rozmów i dojść do porozumienia. Zresztą on sam wspomniał o mnie po ostatniej walce. Najpierw muszę jednak zrobić swoje i wygrać 1 czerwca - mówi Smith.

- N'Jikam zawsze wnosi do ringu sporo akcji i obaj dadzą ciekawy spektakl. Wielkie walki czekają na Calluma, lecz nie może mu się tu powinąć noga - wtrącił promotor Anglika i organizator tej gali, Eddie Hearn.

- Mój rywal przegrywał tylko z najlepszymi, ale ma też fajne zwycięstwa na swoim koncie. Kiedyś był u mnie na obozie jako sparingpartner, więc znamy się dobrze. Fajnie porusza się w ringu, ma dobrą pracę nóg, jest niewygodny, a po jego stronie będzie również doświadczenie - dodał Smith.

- Wierzę, że sprawię w Nowym Jorku niespodziankę. Na tym etapie mojej kariery to wielkie i bardzo ciekawe wyzwanie - nie ukrywa Kameruńczyk z francuskim paszportem, który w ostatnim występie pod koniec ubiegłego roku pokonał Martina Murraya (37-5-1, 17 KO), wysyłając go na sportową emeryturę... Z której właśnie wraca.

Murray zaboksuje 12 lipca w Liverpoolu. Kolejnym Anglikiem wagi super średniej, który wystąpi podczas tego wieczoru, będzie wracający po porażce z Canelo Rocky Fielding (27-2, 15 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.