MACKLIN PORÓWNUJE WILDERA DO MŁODEGO MIKE'A TYSONA

Jeden z czołowych brytyjskich pięściarzy wagi średniej ostatniej dekady, pracujący obecnie m.in. jako ekspert telewizji Sky Sports Matthew Macklin jest pod wrażeniem siły ciosu mistrza WBC wagi ciężkiej, Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO). Macklinowi przychodzi na myśl tylko jeden równie groźny puncher - Mike Tyson.

WILDER O WALCE Z JOSHUĄ >>>

- Wilder ma totalnie niszczącą siłę uderzenia. Nie pamiętam nikogo tak niebezpiecznego, eksplozywnego i ekscytującego od czasów młodego Mike'a Tysona. Ta prawa ręka Wildera trafiła w punkt i wyrwała Breazeale'a z butów. On próbował skontrować Wildera lewym sierpowym, ale dobry cios prawą ręką pierwszy dochodzi celu w takich akcjach - mówi Macklin.

- Wilder jest niesamowicie eksplozywny i umie wkładać w ciosy całe ciało. Oczywicie ma również ciężkie ręce. Taka siła uderzenia to dar od Boga. Nie możesz się nauczyć uderzać tak mocno. Możesz podnosić ciężary, ale tak naprawdę po prostu masz uderzenie albo go nie masz. Wilder jest naturalnym artystą nokautu - dodaje ''Mack The Knife'' z Birmingham.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CrazyHorse
Data: 21-05-2019 18:14:19 
Oprócz tego ma niepowtarzalny styl, którego trochę brakowało Tysonowi, bo skupiał się tylko na boksie a Wilder to taki bardziej celebryta i widać, że lubi to.
 Autor komentarza: garnek29
Data: 21-05-2019 18:28:22 
oprócz mocnego ciosu nie widzę tu żadnych podobieństw
 Autor komentarza: Champion20
Data: 21-05-2019 18:31:09 
Fakt ma podobny cios do Mika tysona albo i mocniejszy i przeraża tym rywali tak samo jak Tyson...
Wilder ma moim zdaniem lepszą kondycje niż Tyson nie puchnie tak w 2 polowie walki co pokazał np. z furym przez 12 rund wysokie obroty albo z ortizem
 Autor komentarza: Koshi
Data: 21-05-2019 18:38:52 
Cios jak Tyson no i jest też skończonym idiotą tak samo jak Tyson.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 21-05-2019 20:06:36 
Bardzo dużo różnic pomiędzy tą dwójką. Tyson jak uprawiał trash talk i patrzał przeciwnikom w oczy to ci srali w gacie. Tyson miał technikę no i szybkość jak w wadze średniej. Nie mniej Fury przyznał że Wilder to na prawdę niebezpieczny gość.
 Autor komentarza: skopek
Data: 21-05-2019 20:32:54 
wilder jest cieńki przy tysonie !
 Autor komentarza: Miro
Data: 21-05-2019 20:56:48 
No ludzie jakie warunki fizyczne ma Wilder a jakie miał Tyson jaka różnica w zasięgu rąk jest. Przy swoich gabarytach to co pokazywał Tyson w ringu było bardziej emocjonujące. Jak wspaniale Tyson przechodził błyskawicznie do półdystansu przy ciągłym balansu głowy i tułowia. Jak odważny w ringu był 20 letni Tyson i jaki w tak młodym wieku wspaniały kunszt bokserski posiadał. A co pokazywał Wilder w pierwszych walkach . Nie ma porównania.Mike Tyson to o wiele większy talent do bosku. Wilder ma świetny refleks i dobre oko. Ale dzisiaj obejrzałem jeszcze raz na spokojnie walkę Ortiza z Wilderem. Ortiz techniką w pierwszych rundach świetnie punktował i wyprzedzał Wildera co miało odbicie w punktacji sędziów na kartach. Wilder ma ten cios zasięg i gabaryty i to potrafi zmienić obraz walki nawet wówczas gdy Wilder nie najlepiej się prezentuje całościowo.
 Autor komentarza: CrazyHorse
Data: 21-05-2019 21:16:38 
Autor komentarza: Miro
Ale dzisiaj obejrzałem jeszcze raz na spokojnie walkę Ortiza z Wilderem. Ortiz techniką w pierwszych rundach świetnie punktował i wyprzedzał Wildera co miało odbicie w punktacji sędziów na kartach.


A czy Tyson wszystkie swoje walki wygrywał przed czasem albo zdecydowanie na punkty? Chodzi mi o oczywiście o prime. Nawet nie, często też się męczył a Ortiz leszczem jest, absolutna czołówka dywizji, to jest osiągnięcie nie mniejsze niż pokonanie Kliczki przez AJa.
 Autor komentarza: OZZY
Data: 21-05-2019 22:19:02 
Tyson w prime przezuwa i wypluwa cala obecna HW
 Autor komentarza: starycap2
Data: 22-05-2019 08:58:56 
Tyson długo długo nikt a później kto się dopcha .
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 22-05-2019 14:27:35 
Zarówno Tyson jak i Wilder to puncherzy Wilder bije chyba nawet ciutkę mocniej ale technicznie Fury go obnażył jako półamatora, którego można wyboksować jak ma się technikę. Mike lubił półdystans a Bronze Bomber masakruje prawym prostym z dystansu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.