FOTORELACJA: ANTHONY JOSHUA SZYKUJE SIĘ NA RUIZA JR

Już za jedenaście dni Anthony Joshua (22-0, 21 KO) podejdzie do obrony pasów IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej w konfrontacji z Andym Ruizem Jr (32-1, 21 KO). Prezentujemy Wam fotorelację z otwartego treningu championa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 21-05-2019 15:06:32 
Wygląd spoko ale za dużo mięśni nie może tego dotlenić i kondycja kiepska..
 Autor komentarza: Lolitka
Data: 21-05-2019 15:35:35 
z kondycja to serio kiepsko , nie jestem za aj ale żeby nie było i andy vs DW :)
 Autor komentarza: MLJ
Data: 21-05-2019 15:40:19 
Atleta pełną gębą..
Kondycja już jest nieco lepsza (zwłaszcza z {Parkerem, gdzie bez problemu wytrzymał 12 rund).
IMO jedyna bolączka Brytyjczyka, coś nad czym powinien pracować cały czas to obrona.. Ta na Wildera musi być znakomita bo Denotaj może mu coś wsadzić..
O resztę jestem spokojny..
 Autor komentarza: adamo
Data: 21-05-2019 15:40:27 
nogi jak u robocopa
 Autor komentarza: towlasnieja
Data: 21-05-2019 15:58:03 
Obrona i szybkość, a porównaniu do Wildera czy Tysona jest dużo wolniejszy.
 Autor komentarza: Champion20
Data: 21-05-2019 16:07:36 
MLJ - walka AJ z parkerem to było głaskanie dlatego wytrzymał w walce cios za cios jak z Kliczko z Powietkinem czy Whytem wyglądał kiepsko
 Autor komentarza: teanshin
Data: 21-05-2019 16:33:07 
AJ pokazał że może przeboksować dystans i pod koniec jeszcze dobrze przywalić, nasz Izu taki atleta a pada na pysk po 4 rundach.
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 21-05-2019 17:28:17 
Pie......lenie o slabej kondycji AJ-a ,a jeszcze o jakims micie z niedotlenieniem miesni to wypowiedzi sportowych dyletantow, niedouczonych pseudo-ekspertow ,ktorzy powtarzaja jeden po drugim totalne bzdury. Macie niedotlenione mozgi. Troche wiecej edukacji, internet wam wiele pomoze, tylko odstawcie Amarene,ruszcie dupsko z tapczana i wam sie od razu przejasni pod kopula. Milego dnia!
 Autor komentarza: CrazyHorse
Data: 21-05-2019 17:47:08 
Autor komentarza: PawelToronto
Pie......lenie o slabej kondycji AJ-a ,a jeszcze o jakims micie z niedotlenieniem miesni to wypowiedzi sportowych dyletantow, niedouczonych pseudo-ekspertow ,ktorzy powtarzaja jeden po drugim totalne bzdury. Macie niedotlenione mozgi. Troche wiecej edukacji, internet wam wiele pomoze, tylko odstawcie Amarene,ruszcie dupsko z tapczana i wam sie od razu przejasni pod kopula. Milego dnia!Bardzo blisko ich, na tym samym biegunie głupoty są ci, którzy powtarzają, że nadwaga u bokserów-grubasków nie wpływa na kondycję, bo tłuszczu nie trzeba dotleniać a dodatkowe kilogramy istotnie przekładają się na siłę ciosu i super pomagają w klinczu.
Wiadomo, taka masa mięśni jak u Pudziana czy Sappa zabija kondycję, ale w przypadku normalnie zbudowanego kolesia jak AJ to nie ma nawet o czym gadać.
 Autor komentarza: piotr
Data: 21-05-2019 17:57:38 
"normalnie zbudowanego kolesia jak AJ"
:) :) :)
 Autor komentarza: CrazyHorse
Data: 21-05-2019 18:06:32 
up, no dobrze, poprawka, "normalnie wzorowo zbudowanego sportowca, nie-maratończyka, nie-pingongistę tylko przedstawiciela sportu, gdzie siła jest ważna, w dodatku z predyspozycjami do takiej budowy", AJ pewnie w wieku 17 lat już wyglądał imponująco.
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 21-05-2019 19:51:07 
Dzieki Szalony Koniu[ to z sympatii do indian] za czesciowe wyjasnienie sprawy. Kiedys gdy bedzie okazja i wiecej czasu to wroce do tematu miesni, tluszczu, tlenu i kondycji.Zrobie wtedy odnosnik specjalnie do ciebie , bo nie chce mi sie pisac merytorycznie sobie a muzom jak to robia np. Black Dog ,czy Ramirez. Dostaja za to tylko obelgi i drwiny przesmiewcow. Zazdrosc czyni z ludzi potworow. Trafiles swym wpisem w sedno ,tylko nalezy to jeszcze rozwinac.Pozdrawiam.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 21-05-2019 22:44:13 
Joshua nie ma żadnych poważnych kłopotów z kondycją. Ma ją na takim samym albo bardzo zbliżonym poziomie jak Fury czy Wilder. Deontay też miewał zastoje a trudno żeby wysiadał kondycyjnie w walkach w których to przez większość rund tylko polował na 1 uderzenie i nie za wiele się działo.
Choćby w starciu z Furym okazało się że aż tak wspaniały pod tym względem nie jest i był bardziej spompowany niż Fury po przejściach.
Tyson też miewał w swoich walkach momenty w których zwalniał, siadał mu refleks itd. Nikt natomiast nie odbierał tego jako jakiś poważnych problemów z wydolnością.

U AJ-a doczepiono się sylwetki i na jej podstawie błędnie interpretują co poniektórzy rzeczywistość.

Podane wyżej przykłady z walk z Kliczką i Whytem to nie sytuacje w których zabrakło mu paliwa a sytuacje w których to w mocnym ataku (chęć skończenia rywala) AJ wyłapał mocne uderzenia których się nie spodziewał (w obu przypadkach lewe sierpy z tego co kojarzę).
Widocznie tak jego organizm reaguje na mocny strzał po którym nie idzie na dechy- facet zwalnia i ciężko się przez jakiś czas porusza (Wilder miał bardzo podobnie w rundzie po szturmie Ortiza).
Nie może być tu mowy o jakiejś tragicznej wydolności bo chociażby w walce z Władimirem był w stanie w 11 rundzie bardzo mocno nacisnąć na gaz i Władimira wykończyć po długim dobijaniu i ganianiu po ringu. Ktoś z problemami kondycyjnymi by się na takie coś nie zebrał.
Z Whytem natomiast te problemy polegały na tym że uspokoił tempo walki, wrócił do mądrzejszej taktyki i spokojniejszego szukania okazji i oprócz oddania 1 rundy po feralnym uderzeniu Joshua miał tam wszystko pod kontrolą.

Poza tym to AJ od jakiegoś czasu sprawia wrażenie mniej nabitego mięśniami więc być może priorytety treningowe się trochę zmieniły.
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 21-05-2019 23:39:14 
ad.up Jak zwykle super komentarz!Podziwiam to ,ze chce Ci sie tak obszernie pisac, kiedy czesto w zamian za to dostajesz po glowie i wielu Cie nie docenia. Tak trzymaj!
 Autor komentarza: Devlin
Data: 22-05-2019 00:56:31 
Żeby napisać że Joshua kondycyjnie jest na takim samym albo zbliżonym poziomie do Wildera to trzeba być idiotą. Czyli blackdog dalej w formie i standardowo po pierwszym akapicie przestałem czytać.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.