RUSZA WROCŁAW

Pierwszego czerwca odbędzie się Gala Boksu Olimpijskiego o Puchar Biura Sportu. Startujemy od 19:00 z hali sportów walki, Akademii Wychowania Fizycznego, na żywo dzięki Telewizji TylkoSport.net gdzie podczas transmisji sędzia boksu zawodowego Włodzimierz Kromka przybliży nam powrót Wrocławia na polska arenę bokserską, komentując na żywo zmagania, oraz przeprowadzając wywiady z głównymi aktorami wydarzenia w naszym studio, w którym po pojedynkach zjawią się zapewne: Mateusz Wojtasiński, Kamil Bednarek, Paulina Nowak, Gracjan Iwaniuk, Aleksandra Gogolewska, Tomek Turzański, Magda Sochowicz, Ivan Kucherenko.

Organizatorem jest UKS Adrenalina Boxing Club Wrocław, więc wszelkie zapytania dotyczące imprezy, czy wręcz treningów w dynamicznie rozwijającym się klubie, należy kierować do: Katarzyna Czuba-Wrońska - telefon +48 505 604 462, ale najpierw trzeba zjawić się na gali i na własne oczy zobaczyć efekty szkolenia.

Rafał 'Pitbull' Wołczecki zaprezentuje się nam w walce wieczoru, więc już dziś zapraszamy na to wydarzenie, czy to w relacji czy bezpośrednio na halę >>>


Gala Boksu Olimpijskiego o Puchar Biura Sportu 'Adrenalina Boxing Show' - Wrocław (01.06.2019 - sobota) godz. 19:00

AWF Wrocław - hala sportów walki DOJAZD >>>

Gala Boksu Olimpijskiego o Puchar Biura Sportu 'Adrenalina Boxing Show' AWF Wrocław

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ChudyByk
Data: 20-05-2019 00:10:00 
Taka rozgrzewka przed Joshua - Ruiz ^^

Na Adrenalinie pierwszy bokserski trening ... Damn! Kiedy to było:D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.