JOYCE ZDEMOLOWAŁ USTINOWA - TERAZ CHCE WILDERA BĄDŹ JOSHUĘ

Joe Joyce (9-0, 9 KO) - wicemistrz olimpijski w wadze super ciężkiej, teraz z równym powodzeniem startuje w gronie zawodowców. Anglik pokonał przed czasem jeszcze większego niż on Aleksandra Ustinowa (34-4, 25 KO).

Joe rozpoczął od lewych na dół, czym obniżał gardę Białorusina i ustawiał go sobie na prawą rękę. Jeszcze w pierwszej rundzie sięgnął rywala takim jednym prawym krzyżowym. Na początku drugiej poprawił taką samą akcją. Rozbijał Ustinowa mocnym lewym dyszlem, a ten pod koniec drugiej odsłony już ciężko oddychał. Trzeba jednak dodać, iż przyjął kilka mocnych uderzeń.

Na początku trzeciego starcia Ustinow odgryzł się swoim prawym, ale to tylko jeszcze bardziej podrażniło reprezentanta gospodarzy. Podkręcił tempo, naruszył przeciwnika długim prawym na szczękę, przy linach poprawił lewym sierpowym i było po wszystkim.

- Chciałbym walczyć z Joshuą bądź Wilderem. Plan jest taki, by jeszcze przed końcem roku stoczyć mistrzowski pojedynek, najwyżej na początku następnego - powiedział po wykonanej robocie Joyce, który następną datę ma wyznaczoną na 13 lipca.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 19-05-2019 07:03:52 
Joe "powolniak" Joyce, jeżeli zaboksuje z Dubois jak z Ustinovem to dostanie łomot i zostanie wysłany w inny wymiar. Poza Ustinovem to najwolniejszy pięściarz dzisiejszej HW, nawet Wach wygląda przy nim jak Flash Gordon. Gdzie on się nadaje do walki o pas? Myślę że dzisiaj robi go nawet Chisora.
Mam wrażenie że Ustinow jeszcze pokaże się w PL na koniec swojej kariery, widać że boksować mu się już nie chce.
Pozatym gdzie oni boksowali bo para im z pysków szła jakby walka odbyła się w jakieś chłodni?
 Autor komentarza: starycap2
Data: 19-05-2019 07:40:38 
Jeden wart drugiego. Trzecia liga zupełna beznadzieja.
 Autor komentarza: leon84
Data: 19-05-2019 09:18:15 
Przecież wiadomo,że nie będzie walki Dubois-Joyce.Joyce po ostatniej walce Dubois,to powiedział i zaraz po tym zakontarktowano walkę Dubois-Gorman...Mam nadzieje,że tego Ustinowa nie będą nawet do Polski kontraktować.Jego to by na ta chwilę nawet Letr pokonał
 Autor komentarza: shannon0briggs
Data: 19-05-2019 15:58:38 
teanshin


Lamex Stadium, Stevenage w Anglii.
 Autor komentarza: shannon0briggs
Data: 19-05-2019 16:00:16 
leon84

...i "Turbo" Trzciński :))))
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.