PRZETARG NA WALKĘ CHARRA Z BRYANEM 28 MAJA

Teoretycznie dziś powinien odbyć się przetarg na organizację pojedynku pomiędzy Manuelem Charrem (31-4, 17 KO) a Trevorem Bryanem (20-0, 14 KO), lecz władze federacji World Boxing Association dały obu zespołom dodatkowe jedenaście dni. Ostateczny przetarg ma więc odbyć się 28 maja w Panamie, o ile oczywiście wcześniej strony nie dojdą do porozumienia.

Federacja WBA dąży do porządków za brudy, jakich sama dokonała. Chodzi o zmniejszenie ilości "mistrzów". Charr jest posiadaczem pasa WBA Regular, natomiast Bryan piastuje status mistrza tymczasowego. Ich promotorzy dostali teraz dodatkowe jedenaście dni na negocjacje.

Minimalna kwota przystąpienia do tego przetargu wynosi okrągły milion dolarów. Pieniądze z przetargu zostaną podzielone w stosunku 75/25 na korzyść Charra.

Przypomnijmy, że pełnoprawnym mistrzem WBA, podobnie jak IBF i WBO, pozostaje cały czas Anthony Joshua (22-0, 21 KO). Na lepszego z dwójki Charr vs Bryan czeka natomiast Joe Joyce (8-0, 8 KO), srebrny medalista olimpijski w wadze super ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MarshallMathers
Data: 17-05-2019 20:55:27 
Charr skończył się po walce z Klitschko..pytanie tylko kiedy Charr się "zaczął" :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.