LIAM SMITH: MÓJ BRAT POKONA CANELO

Liam Smith (27-2-1, 15 KO) stracił pas WBO wagi junior średniej na rzecz Saula Alvareza (52-1-2, 35 KO) we wrześniu 2016 roku. Teraz sławny Canelo przymierzany jest do Calluma Smitha (25-0, 18 KO), dwa lata starszego brata Liama, który zasiada na tronie WBA kategorii super średniej.

Familia Smithów to czterej bracia i każdy z nich z mniejszymi lub większymi sukcesami boksował(uje) zawodowo. Mistrzowskie tytuły zdobyli właśnie Liam i Callum. Starszy z nich wierzy, brat zdoła go pomścić i rozprawi się z Meksykaninem.

- Callum potrzebuje tylko stać się bardziej rozpoznawalnym zawodnikiem w Ameryce - mówi Liam. I Callum idzie tą drogą, bo przecież 1 czerwca w Nowym Jorku wystąpi przed Anthonym Joshuą w konfrontacji z Hassanem N'Dam N'Jikamem (37-3, 21 KO).

- Jestem fanem Canelo, sam przekonałem się o jego klasie, ale jednocześnie zawsze powtarzałem, że Callum go pobije. On jest bardzo duży jak na warunki swojej kategorii. I do tego wszystko potrafi. Można wygrać z zawodnikiem po prostu większym od siebie, ale już większym i potrafiącym praktycznie wszystko już łatwo nie jest. Jeśli Canelo wyjdzie z nim do ringu, też się o tym przekona - mówi Liam, były champion.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.