Archiwum wiadomości z dnia: 2019-05-14

 Z KIM DO GALATI?

Mistrzostwa Europy. Już za kilka dni (od 22 maja-2 czerwca) w rumuńskiej miejscowości Galati rozpoczną rywalizację kadeci (15-16 lat). W polskim obozie panuje umiarkowany optymizm.


TONY YOKA CHCE STOCZYĆ W TYM ROKU TRZY WALKI

Wkrótce powinniśmy wreszcie poznać datę kolejnej walki mistrza olimpijskiego z Rio, Francuza Tony'ego Yoki (5-0, 4 KO), który zbiera się do powrotu po rocznym zawieszeniu za unikanie kontroli antydopingowych. Rywalem ma być ktoś z francuskiej sceny, ale nie jest to jeszcze pewne.


ŁUKASZ WIERZBICKI: NA JESIEŃ DUŻA WALKA

Łukasz Wierzbicki (18-0, 7 KO) nie próżnuje. Po bardzo trudnej walce z Mykolą Wowkiem zrobił sobie krótką przerwę i wrócił na salę. Wykorzystał też okazję, że jego trener Gus Curren przyleciał do Polski na przygotowania z Ewą Brodnicką i regularnie pracuje ze swoim szkoleniowcem. A wkrótce razem z nim poleci na Florydę, by kontynuować przygotowania. A kiedy kolejna walka? - Na jesień szykuje się coś większego - zapowiada Wierzbicki.
GASIJEW I HOOKER 27 LIPCA

Murat Gasijew (26-1, 19 KO) po porażce z Usykiem, poważnej kontuzji i długiej rehabilitacji w końcu może szykować się do powrotu na ring. Były zunifikowany mistrz świata kategorii cruiser od teraz będzie startować w wadze ciężkiej.SKORPION ODGRYZŁ SIĘ W CHOJNIE

Rozgrywki ligowe, to naprawdę wyrównany poziom, bo uczestniczą najmocniejsze drużyny z całego kraju. W miniony weekend spotkali się reprezentanci zachodniopomorskiego i wielkopolski. Prezentujemy wyniki i fotorelacje z trzeciej kolejki Ekstraligi Boksu Olimpijskiego.