BLISKO SIERPNIOWEJ WALKI DANNY GARCIA vs MIKEY GARCIA

Według renomowanego amerykańskiego dziennikarza, Mike'a Coppingera, obozy Danny'ego Garcii (35-2, 21 KO) i Mikeya Garcii (39-1, 30 KO) prowadzą zaawansowane rozmowy i są blisko zawarcia porozumienia. Do walki dwóch znakomitych pięściarzy miałoby dojść w sierpniu, w limicie kategorii półśredniej.

Nie znamy na razie dokładnej daty walki. Miałaby się ona odbyć w Los Angeles, w hali Staples Center. Niewątpliwie byłaby to jedna najciekawszych konfrontacji tego lata, obaj zawodnicy dysponują umiejętnościami światowej klasy, a zwycięzca miałby zapewne otwartą drogę do starcia o mistrzostwo globu.

Przypomnijmy, że Danny Garcia stracił pas WBC w walce z Keithem Thurmanem w marcu 2017 roku. Walczył o niego ponownie w zeszłym roku, przegrywając z Shawnem Porterem. Oba pojedynki były wyrównane i ''Swift'' wciąż znajduje się w wysokiej formie. W swojej ostatniej walce, w kwietniu tego roku znokautował mocnego Adriana Granadosa.

Trudno natomiast powiedzieć, w jakiej dyspozycji - przede wszystkim mentalnej - będzie Mikey Garcia po marcowym skoku z wagi lekkiej do półśredniej i wysoko przegranej walce z Errolem Spence'em Juniorem, który zdominował ten pojedynek właściwie w każdej płaszczyźnie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 14-05-2019 22:38:16 
Łatwa walka dla Mikeya, Danny po walce z Thurmanem już nie jest na tym samym poziomie co kiedyś.
 Autor komentarza: ChudyByk
Data: 15-05-2019 00:50:28 
Chętnie wstanę w środku nocy ^^

Osobiście przychylił bym się do wygranej Swifta.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 15-05-2019 16:46:21 
Mikey po ostatniej walce może być lekko naruszony.
No i znów będzie walczył poza swoją naturalną wagą...
Poprzedni walka nie dała mu do myślenia???
 Autor komentarza: MarshallMathers
Data: 15-05-2019 18:31:11 
W tej walce stawiam na Garcię :D
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 16-05-2019 08:22:00 
Fajnie, że Mikey Garcia nie unika wyzwań, ale jeśli już uparł się na wyższy limit, to po ostatniej walce rzeczywiście powinien wziąć mniej wymagającego rywala. Szkoda by przegrał drugą walkę z rzędu. Oczywiście należy mu się ogromny szacunek, dziś mało kto ma takie jaja jak on.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.