SKORPION ODGRYZŁ SIĘ W CHOJNIE

Rozgrywki ligowe, to naprawdę wyrównany poziom, bo uczestniczą najmocniejsze drużyny z całego kraju. W miniony weekend spotkali się reprezentanci zachodniopomorskiego i wielkopolski. Prezentujemy wyniki i fotorelacje z trzeciej kolejki Ekstraligi Boksu Olimpijskiego.

Rozgrywki ligowe, to naprawdę wyrównany poziom, bo uczestniczą najmocniejsze drużyny z całego kraju. W miniony weekend spotkali sie reprezentanci zachodniopomorskiego i wielkopolski. Nadeszła więc okazja do 'odgryzienia' się przed własną publicznością, po porażce z wałbrzyskimi Imperatorami - retransmisja w artykule TUTAJ >>>

Oto jak prezentowały się rezultaty poszczególnych pojedynków III kolejki Ekstraligi Boksu Olimpijskiego (11.05.2019) Chojna
BKS Skorpion Szczecin vs WLKP Bokserska Drużyna Ligowa [14:10]
Kategoria 57kg
Maciej Jóźwik vs Marcin Hejosz PKT 3-0
Kategoria 60kg
Kacper Harkawy vs Mikołaj Mańka PKT 0-3
Kategoria 64kg
Radomir Obruśniak vs Aleksandr Peluch PKT 3-0
Kategoria 69kg
Marcin Latocha vs Karol Łapawa PKT 2-1
Kategoria 75kg
Kamil Lawicki vs Bartłomiej Skórka PKT 3-0
Kategoria 81kg
Sebastian Wiktorzak vs Miłosz Grabowski PKT 3-0
Kategoria 91kg
Łukasz Stanioch vs Christian Kruzaj PKT 3-0
Kategoria +91kg
Rusłan Chapko vs Aleksander Stawirej RSC2

Podziękowania należą się zawodnikom za wspaniałe widowisko, a także trenerowi Jarosławowi Przygodzie, za wzorowa organizacje oraz Gminie Chojna za przyjęcie imprezy.
Dziękujemy również Tomaszowi Narkunowi, który zjawił się jako gość honorowy, kibicując nie tylko drużynie ze Szczecina, ale doceniając umiejętności wszystkich startujących zawodników.
Dodatkowo uznanie dla firm 'Boxfit.pl' Paweł i Agnieszka Kardyni za atestowany sprzęt firmy 'Adidas', oraz  'Stoprocent', która ubrała drużynę ligową.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.