TRUDNA, ALE ZWYCIĘSKA WALKA KOROBOWA - EDIT: REMIS!

Pięć miesięcy temu Matt Korobow (28-2-1, 14 KO) dał bardzo dobrą walkę Jermallowi Charlo. Dziś zremisował z mocnym Immanuwelem Aleemem (18-1-2, 11 KO).

Rosjanin stanął na nodze zakrocznej i polował na firmowe kontry. Bił celniej, choć momentami oddawał za bardzo inicjatywę rywalowi. W szóstej rundzie trafił mocnym lewym sierpem, zranił Amerykanina i przez minutę okładał go, zanim się zmęczył i odpuścił. W ostatniej, dziesiątej rundzie, to dla odmiany Aleem zranił jego i tym razem Rosjanin przeżywał trudne chwile.

Po ostatnim gongu sędziowie stosunkiem głosów dwa do remisu wskazali na Korobowa - 95:95, 96:95 i 97:93.

EDIT:
Kilkanaście minut później okazało się, że jeden z sędziów - ten, który typował 96:95, pomylił się i tak naprawdę na jego karcie również powinien być remis. Wynik walki zmieniono więc na remisowy.