Archiwum wiadomości z dnia: 2019-05-10

 KRYSTIAN KAŻYSZKA NA GODZINY PRZED STARTEM TURNIEJU WAGI CIĘŻKIEJ

Dziś początek turnieju w wadze ciężkiej, ale jego organizator - Krystian Każyszka, już myśli o kolejnych edycjach. Na początku przyszłego roku powinniśmy oglądać w akcji ośmiu pięściarzy kategorii junior ciężkiej. O dzisiejszych ćwierćfinałach wagi ciężkiej i pomysłach na przyszłość porozmawialiśmy z szefem Rocky Boxing Night. Zapraszamy.EKSTRA LIGA BOKSU OLIMPIJSKIEGO - III KOLEJKA

Po przegranej z 'Imperatorami' z Wałbrzycha, przyszedł czas na rewanż - wypadło na drużynę z Wielkopolski - tym razem na swoim terenie. Tym razem Skorpiony ze Szczecina walczą przed swoją publicznością i jak to w rozgrywkach ligowych emocji nie zabraknie. Informacje w rozwinięciu.
MATEUSZ CIELEPAŁA - MISTRZ POLSKI PRZED 1. WALKĄ TURNIEJU WAGI CIĘŻKIEJ

Mateusz Cielepała - aktualny Mistrz Polski wagi super ciężkiej, to jeden z głównych faworytów ruszającego dzisiaj w Kościerzynie ośmioosobowego turnieju wagi ciężkiej z nagrodą 100 tysięcy złotych dla zwycięzcy. Mateusz jednak do ostatniej chwili nie wiedział, kto stanie naprzeciw niego. Wykruszali się kolejni pięściarze. Ostatecznie dziś wieczorem rywalem Cielepały będzie Sasza Pawliuk. A jako iż aktualny Mistrz Polski musi być jedną z głównych atrakcji, nie mogliśmy sobie odmówić wywiadu z Mateuszem. Zapraszamy!