Archiwum wiadomości z dnia: 2019-05-09

 
WIDEO: MATEUSZ CIELEPAŁA NA WADZE PRZED ZAWODOWYM DEBIUTEM

Mateusz Cielepała - aktualny Mistrz Polski wagi super ciężkiej, to jeden z ośmiu uczestników turnieju wagi ciężkiej z nagrodą główną 100 tysięcy złotych. Jego rywalem ostatecznie będzie Sasza Pawliuk, który na wagę nie zdążył dojechać. Natomiast Cielepała przed zawodowym debiutem zanotował 95 kilogramów i widać, że fizycznie jest w bardzo dobrej formie.
SUKCES PLATFORMY DAZN PRZY OKAZJI WALKI CANELO Z JACOBSEM

Platforma streamingowa DAZN wchodząc na rynek władowała w najlepszych zawodników ogromne pieniądze. Kibic w USA za niespełna 20 dolarów miesięcznie dostaje cały pakiet sportowy, w tym bardzo dobre walki bokserskie. I powoli te inwestycje się zwracają, co pokazała walka Saula Alvareza (52-1-2, 35 KO) z Danielem Jacobsem (35-3, 29 KO).


WIDEO: 112 KILOGRAMÓW WERWEJKI

Siergiej Werwejko (10-2, 7 KO) to najbardziej znany z 'ciężkich', jacy jutro zameldują się na ringu w Kościerzynie, ale on akurat nie będzie brał udziału w ośmioosobowym turnieju. Stoczy walkę rankingową. Dziś jego rywal nie zdążył na ceremonię ważenia, więc Werwejko był ważony sam. Ten pojedynek otworzy galę organizowaną przez Krystiana Każyszkę.