OBÓZ CALLUMA SMITHA OTWARTY NA PROPOZYCJĘ WALKI Z CANELO

Callum Smith (25-0, 18 KO) został wywołany do tablicy przez Saula Alvareza (52-1-2, 35 KO) i jego promotora Oscara De La Hoyę. Panujący mistrz świata federacji WBA kategorii super średniej chętnie przyjmie zaproszenie do tańca.

Nie znamy jeszcze planów Canelo, ale ponowna wycieczka do limitu 76,2 kilograma to jedna z poważniejszych opcji. Tym bardziej, że meksykański wojownik wspomina też nawet coś o wadze półciężkiej i Siergieju Kowaliowie.

- To ciekawe, że wymienili nazwiska Calluma. Szczerze mówiąc jestem trochę zaskoczony, że oni chcą takiej potyczki, to muzyka dla naszych uszu. Chętnie przyjmiemy Canelo w nowym limicie - mówi Joe Gallagher, trener i menadżer Smitha.

Anglik do pierwszej obrony tytułu mistrza świata podejdzie 1 czerwca w Nowym Jorku podczas gali Joshua vs Ruiz Jr. Czekamy wciąż na oficjalne potwierdzenie jego rywala, choć w kuluarach krąży nazwisko Hasana N'Dam N'Jikama.

- Obóz Canelo chce podobno walki w Wielkiej Brytanii. Co prawda padła nazwa Wembley, ale bardzo chcielibyśmy takiego pojedynku na stadionie Anfield w Liverpoolu. Wyobraźcie sobie Calluma wchodzącego do ringu przy piosence "You'll never walk alone". Robert Diaz i Eric Gomez mają mój numer i jeśli mówią na poważnie, niech po prostu do mnie zadzwonią - dodał Gallagher.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 06-05-2019 21:55:34 
Chyba Canelo najpierw zunifikuje pasy, skoro Callum walczy dopiero w czerwcu (Andrade - Sulęcki też w czerwcu)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.