MENADŻER JOYCE'A: WOLIMY KOGOŚ MOCNIEJSZEGO NIŻ DUBOIS

Redakcja, SecondsOut

2019-05-03

Joe Joyce (8-0, 8 KO) chce znacznie poważniejszych skalpów niż Daniel Dubois (11-0, 10 KO), z którym jest łączony na lipiec. Sam Jones - menadżer wicemistrza olimpijskiego w wadze super ciężkiej, spogląda w stronę znacznie bardziej znanych nazwisk.

Joyce podpisał niedawno kontrakt promotorski z Frankiem Warrenem i na początek tej współpracy 18 maja skrzyżuje rękawice z Aleksandrem Ustinowem (34-3, 25 KO). Jeśli nie odniesie kontuzji, ma być gotowy na 13 lipca i potyczkę z Dubois, tylko że... Ponad 33-letni już Joseph zaczyna się spieszyć. Stąd pomysł na starcie z kimś pokroju Aleksandra Powietkina (34-2, 24 KO) czy Josepha Parkera (25-2, 19 KO).

- Codziennie rozmawiam z Warrenem i chcemy 13 lipca naprawdę dużej walki. Może to być oczywiście starcie z Dubois i jeśli nie uda się sprowadzić nikogo poważniejszego, niech będzie on. Chcielibyśmy jednak bardziej zmierzyć się z mistrzem Europy Agitem Kabayelem, Dereckiem Chisorą, Aleksandrem Powietkinem, Josephem Parkerem czy nawet Tonym Yoką. Mierzymy wyżej niż Dubois, ale jeśli nie uda się zakontraktować kogoś z tego grona, w lipcu możemy boksować z Danielem - komentuje Jones.

- W przyszłym tygodniu ogłosimy wali dla Dubois, Joyce'a i Gormana - dodał Warren.