MALTA LA VALETTA - MAZOWIECKIE AKCENTY

Mallta - gościnny turniej w VallettaPod koniec kwietnia, na zaproszenie Federacji Boksu Malty ekipa Warszawsko-Mazowieckiego okręgowego Związku Bokserskiego wzięła udział w turnieju w stolicy kraju - Valletta. Jeden dzień - 28 kwietnia, a na ringu 48 zawodników z Włoch, Polski, Holandii oraz Szwajcarii. Nie zabrakło oczywiście przedstawicieli gospodarzy.

W reprezentacji Mazowsza, pod skrzydłami trenera Sławomira Żeromińskiego zaprezentowało się czterech zawodników, którzy w końcowym rozrachunku, matematycznie wyszli na zero: dwa zwycięstwa i dwie porażki. Z potyczki wyszedł mały mecz z 'Włochami', bo każdy walczył właśnie z reprezenttmi tego kraju.

Duży sukces odniósł startujący w kategorii (-91kg) Aleksander Celejewski (Radomiak Radom), który już w drugiej rundzie zastopował Antonio Maniscalo wygrywając przez RSC. Natomiast pełen dystans przeboksował drugi z zawodników tego klubu, Damian Szczepański (-56kg) wygrał jednogłośnie z Salvatore Vincenzino. I jak to często na wyjazdach bywa, wyrównane pojedynki, wypadają na naszą niekorzyść - dwóch reprezentantów KS Raszyn odnotowało jednogłośne porażki na punkty (-60kg) Radosław Rudiuk z Halit Eryilmaz oraz Jakub Nasiłowski (-69kg).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.