Archiwum wiadomości z dnia: 2019-04-26

 JOE JOYCE: POZNAŁEM NA SPARINGACH MOCNE I SŁABE STRONY JOSHUY

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że wicemistrz olimpijski kategorii super ciężkiej - Joe Joyce (8-0, 8 KO), związał się kontraktem promotorskim z Frankiem Warrenem i powróci do akcji 18 maja. Mocno bijący Anglik ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie mu dane skrzyżować rękawice z Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO), mistrzem świata wagi ciężkiej federacji IBF/WBA/WBO.

PROMOTOR JOSHUY: KOLEJNYMI RYWALAMI WILDERA BĘDĄ ORTIZ I KOWNACKI

Kiedy tylko Jarrell Miller wpadł na dopingu, promujący Anthony'ego Joshuę Eddie Hearn chciał w pierwszej chwili ściągnąć w jego miejsce Adama Kownackiego (19-0, 15 KO) bądź Luisa Ortiza (31-1, 26 KO). Polak od razu odmówił. Kubańczyk odrzucił ofertę na 7 milionów dolarów i wciąż chce więcej. Ale zdaniem Hearna, oni mają już obiecaną walkę z Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO), mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBC.


WIELKIE GRZMOTY W STRZELINIE

Wielkie grzmoty wyjątkowo nie skruszą granitu, ale naprawdę ciężkie uderzenia w Strzelinie rozegrają się w ringu na którym zobaczymy starcie drużyn Polski i Ukrainy. Zapraszamy do bezpośredniej relacji z tego wydarzenia.


KAMIL ŁASZCZYK: SZYMAŃSKIEMU BRAKUJE TROCHĘ JAJ DO BOKSU

- Żałuję, że pan Mariusz Kołodziej zrezygnował z boksu. Wierzę, że z nim byłbym już mistrzem świata. Ale zrobię wszystko, by dojść jeszcze do tytułu mistrzowskiego. Najważniejsze, że wszystkie kontuzje są już za mną - mówi Kamil Łaszczyk (24-0, 8 KO), który po półtorarocznej przerwie powróci w końcu w niedzielę na ring.


MECZ W ŚWIETNYM KLIMACIE 'WARSZAWSKA GWARDIA' SIŁA HISTORII

W sprawdzonych klimatach 'Warszawskiej Gwardii' zobaczymy wspaniałą galę, na której po prostu trzeba być. Klimat wzmocni nieodpartym urokiem i niesamowitym wczuciem się w role konferansjera imprezy - niepowtarzalny Szymon Majewski. Kto był ten wie, a kto nie był? Cóż, musi zarezerwować na to wydarzenie, cały sobotni wieczór przy placu Żelaznej Bramy 1 w Warszawie. Warto!