HEARN: OBNAŻĘ KŁAMSTWA ORTIZA I POKAŻĘ WAM LICZBY

Redakcja, express.co.uk

2019-04-25

- Jestem zły po tych wszystkich bzdurach pisanych na temat Anthony'ego i obnażę wkrótce kłamstwa zespołu Ortiza. Porównacie sobie jakie pieniądze mu oferowaliśmy, a za ile walczył z Wilderem - irytuje się Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO).

Wczoraj podano informację, że Luis Ortiz (31-1, 26 KO) odrzucił walkę z mistrzem świata wagi ciężkiej federacji IBF/WBA/WBO, pomimo iż oferowano mu aż 5 milionów dolarów. - Pieniądze były tak naprawdę jeszcze większe - mówi rozgoryczony szef stajni Matchroom. Jest zły, bo po wpadce dopingowej Jarrella Millera to właśnie Kubańczyk stał się jego obiektem pożądania.

- W przyszłym tygodniu, kiedy wszystko już załatwimy i znajdziemy innego rywala, obnażę kłamstwa ekipy Ortiza. Naprawdę się wkurzyłem. Negocjowaliśmy i wszystko jest udokumentowane czarno na białym. Irytują mnie też kłamstwa na temat Anthony'ego. To on powiedział "Chcę Ortiza". Nawet jego trener miał wątpliwości, czy zdąży się przestawić na tak groźnego mańkuta, a Joshua mu od razu odparł "Jasne". Przedstawiliśmy więc ofertę Ortizowi, w zasadzie dwie oferty. Porównacie sobie wtedy pieniądze jakie zarobił za walkę z Deontayem Wilderem, a jakie pieniądze my mu zaoferowaliśmy. W przyszłym tygodniu, gdy będziecie już znali nazwisko pretendenta, pokażę te wszystkie liczby i ludzie zobaczą, jakiej wypłaty odmówił Ortiz - dodał promotor Joshuy, który ma wyznaczony termin na 1 czerwca.