LOEFFLER: DAZN NACISKA NA TRZECIĄ WALKĘ GOŁOWKINA Z CANELO

Redakcja, FightHub

2019-04-24

Giennadij Gołowkin (38-1-1, 34 KO) chce dopełnić trylogię z Saulem Alvarezem (51-1-2, 35 KO), choć Meksykanin zaznacza, że do trzeciej walki dojdzie, gdy Kazach będzie miał znów jeden z pasów mistrzowskich. Obaj boksują teraz na antenie platformy streamingowej DAZN i tak naprawdę to ich partner medialny może najbardziej naciskać na trzecią walkę.

Póki co "GGG" 8 czerwca skrzyżuje rękawice z mało znanym Steve'em Rollsem (19-0, 10 KO). Będzie to dla niego pierwszy z sześciu zakontraktowanych startów na antenie DAZN.

- Mieliśmy kłopot ze znalezieniem rywala i przerobiliśmy bardzo dużo nazwisk. Giennadij pobił już większość czołowych zawodników i ciężko byłoby "sprzedać" kibicom niektórych potencjalnych przeciwników. Rolls to niepokonany zawodnik, dodatkowo Kanadyjczyk, a przecież DAZN wchodzi na rynek kanadyjski. To ma sens. Rolls to przecież dwukrotny mistrz Kanady i reprezentant tego kraju w boksie olimpijskim. Nikt z nas go nie lekceważy. Wierzymy, że wygrana doprowadzi Giennadija do jeszcze większych starć. Ludzie, którzy płacą abonament na DAZN, z pewnością dostaną za to wartościowy produkt - mówi Tom Loeffler, wieloletni promotor Gołowkina.

- Przedstawicielom DAZN bardzo zależy na trzeciej walce pomiędzy Giennadijem a Canelo. Kiedy tylko podpisali kontrakt z Alvarezem, od razu zgłosili się do nas. Ich celem jest doprowadzenie do trzeciej potyczki i jasno dali nam to do zrozumienia - dodał Loeffler.