OFICJALNIE: REWANŻ CHARLO Z HARRISONEM 23 CZERWCA

Przed walką Garcia vs Granados komentatorzy PBC on Fox ogłosili, że 23 czerwca dojdzie do rewanżu między mistrzem WBC wagi junior średniej, Tonym Harrisonem (28-2, 21 KO) i Jermellem Charlo (31-1, 15 KO), któremu Harrison niespodziewanie dla większości kibiców odebrał tytuł w grudniu zeszłego roku.

Przypomnijmy, że w pierwszym pojedynku Harrison - namaszczony niegdyś na mistrza przez samego Emanuela Stewarda - boksował bardzo mądrze i technicznie, trzymając się planu taktycznego i kontrolując zapędy Charlo znakomitym lewym prostym połączonym z wyrafinowaną pracą nóg. Walka była mimo wszystko wyrównana i wynik mógł chyba pójść w obie strony, ale Charlo czuł się skrzywdzony werdyktem. Sędziowie punktowali 116:112 i dwukrotnie 115:113 - wszyscy dla Harrisona.

Federacja WBC zarządziła w styczniu natychmiastowy rewanż między Charlo i Harrisonem. Znamy już zatem jego datę, ale nie wiemy jeszcze, gdzie czerwcowa walka się odbędzie. A jak może wyglądać to starcie? Przede wszystkim niemal na pewno będzie stało na wysokim poziomie, pierwsza konfrontacja była bowiem prawdziwą partią bokserskich szachów szlachetnego gatunku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.