ENDUROBOL, HORMON WZROSTU... MILLER WPADŁ RÓWNIEŻ NA EPO!

- Spierniczyłem to i obrałem złą drogę - mówi skruszony Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO), który brał chyba wszystko co dostępne w ramach "przygotowań" do walki z Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO). Właśnie podano, że wpadł na trzeciej różnej, oczywiście niedozwolonej substancji!

MILLER STRACI MILIONY >>>

Kiedy wykryto w jego organizmie endurobol, niedoszły pretendent zarzekał się, że nie brał nic niedozwolonego i będzie walczył o swoje dobre imię. Kilkanaście godzin temu okazało się jednak, że brał również hormon wzrostu. Ale to jeszcze nie wszystko... Dzisiejszej nocy czasu polskiego ogłoszono trzeci wynik pozytywny. Miller faszerował swój organizm również EPO!

MENADŻER KOWNACKIEGO: KIEDYŚ DOJDZIE DO WALKI Z JOSHUĄ, TYLKO NIE TERAZ >>>

- Źle to wszystko rozegrałem i teraz cierpię z tego powodu. Zawiodłem rodzinę, przyjaciół i tych, którzy mnie wspierali. Teraz będę musiał się z tym zmierzyć - dodał w krótkiej wypowiedzi Miller.

Panujący mistrz świata wagi ciężkiej federacji IBF/WBA/WBO czeka na zmiennika za Millera. Nazwisko nowego pretendenta ma zostać ogłoszone w przyszłym tygodniu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 20-04-2019 05:48:13 
Można się tylko śmiać z debila. Przygotowując się do takiej walki wiedział że będzie kontrolowany a mimo tego brał co popadło. Pytanie tylko ile lat to trwało? Tu nie tylko stracił szansę mistrzowską i duże pieniądze ale też zawalił karierę. Płakanie i przepraszanie teraz nic nie da, tym bardziej że to nie pierwszy raz. Mam nadzieję że kara będzie dotkliwa.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 20-04-2019 06:22:29 
Prawdziwy ewenement. To chyba koniec Millera.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 20-04-2019 06:34:09 
Czy Miller przyznający sie do winy, obala teorie niektorych, że ludzie Hearna mu coś podrzucili, bo AJ sie go przestraszył?
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 20-04-2019 07:54:12 
Miller powinien się nazywać Mendelejew, a ludzie wokół niego, powinni chodzić dla bezpieczeństwa z licznikiem Geigera:). Brak słów... IDIOTA.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 20-04-2019 07:54:46 
Z Jego wypowiedzi biła co prawda głupota ale w życiu nie pomyślał bym że to tego kalibru kretyn. To trzeba naprawdę nie używać mózgu by tak przegrać sobie karierę i w sumie po części życie.
Masakra.

Albo wrodzone ubytki inteligencji albo po prostu tyle tego bił wcześniej że się nie dało tego wypłukać na walkę i liczył na lut szczęścia ale on sam przecież twierdził że na jednej z kontroli nic nie wykryli.
Facet jest skończony. To recydywa i to na dużą skalę. Powinni go zbanowac na długi czas. Kij już z tym dopingiem ale wpuszczać na ring takiego idiotę? To niebezpieczne dla wszystkich....
 Autor komentarza: heinz
Data: 20-04-2019 08:02:08 
Mam nadzieję,że AK nie ma nic na sumieniu, a jeśli ma, to intensywnie zaczyna się wypłukiwać - przynjamniej z tego co się da.

Na moje oko biorą wszyscy, tylko niektórych nie łapią.
W kolarstwie znany i stary motyw.
 Autor komentarza: MONTE
Data: 20-04-2019 08:10:02 
Miller w tym momencie zrobił się sławny. Nawet jeżeli wszyscy a przynajmniej większość bokserów koksuje to albo robią to z głową albo są wystarczająco sprytni żeby nie wpaść. Jarrell udowodnił, że nie trzeba się bać, ładować wszystko jak leci, przecież na pewno nikt nie zauważy:) Badania to pewnie pic na wodę, pokazówka, nie trzeba się ich bać. Faworytem i tak nie był wiec co mu szkodzi:)

Nie da się tak tego naprawić. Żadne przeprosiny nie wystarczą, gdyby może jeszcze tak nie kozaczył, to jakiś życzliwy kibic machnąłby nań ręką a tak? Ciekawe czy Adaś Kownacki o tym wiedział, kumplują się, a teraz oczy wszystkich mogą się skierować również na niego. Obym się mylił.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 20-04-2019 08:51:11 
Tylko A.J. szkoda
I Wacha bo nie wiadomo jak Miller wyglądał wtedy.

Przy walkach o taką kasę wymóg badań to powinien istnieć.

Co do A.J. patrzàc po wydętym brzuchu i muskulaturze to za młodu mógł się wspomagać.
W walkach w końcówkach bardzo słabo wygląda kondycyjnie.
To nie Drozd który przy mega muskulaturze kica jak...
 Autor komentarza: Yaponka
Data: 20-04-2019 08:52:47 
Może to dyskryminacja ale grubasek w wyczynowym sporcie takim jak boks robiący w dodatku dobre wyniki zawsze będzie budził podejrzenia.
 Autor komentarza: InAGaddaDaVida
Data: 20-04-2019 09:01:29 
Tak wyglądał kilka lat temu..
https://www.youtube.com/watch?v=Qfx5ltSzQVY
 Autor komentarza: Nestor
Data: 20-04-2019 09:17:00 
Pisałem to juz raz, ale napiszę na nowo: skoro Miller wygląda jak ponton i bierze to co wymienino powyżej, to co dopiero bierze Joshua ..? Ciekawi mnie też co bierze Wilder, skoro nakryli na tym jego braciszkajego, nie będącego nawet w 1/10 tak dobrym jak Deontay.
 Autor komentarza: narodowiec
Data: 20-04-2019 09:28:42 
W tym świetle przejechanie się po Adamku wygląda inaczej. Można domniemywać, że wtedy też był na wspomagaczach, więc maleje waga tej przegranej. Tym bardziej Adamek powinien stoczyć pożegnalną walkę.
 Autor komentarza: Legionnaire
Data: 20-04-2019 09:33:41 
Niektórych rzeczy bądź zachowań ludzi nieda się pojąć.Brak słów.
 Autor komentarza: Miro
Data: 20-04-2019 09:42:19 
Jaka zupełnie inna optyka na Millera była przed faktami,które światu bokserskiemu objawiono teraz a jaka jest po objawieniu. Przed polscy kibice wynosili za charakter Millera pod niebiosa szczególnie za zachowanie po walce z Adamkiem i za fakt przyjaźni z Adamem Kownackim i za napis czarny Polak. I co się okazało ? Że to oszust i aktor a nie człowiek żyjący według zasad fair play w ringu a być może i w życiu codziennym rodzinnym towarzyskim itd. Jaki z tego wniosek ? Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca.Albo - po owocach ich poznacie. No i teraz należy domniemać, iż w innych walkach wygranych przez Millera być może też był na wspomagaczach ? Np z Wachem ? No i kolejna intrygująca sprawa czy Adam Kownacki bliski przyjaciel Millera coś o tym wiedział ? Czy Miller mu się " chwalił " . I przestroga dla Adama Kownackiego. Żeby nie słuchał rad swojego czarnego brata jeśli rad o wspomaganiu mu udzielał. I dowód na to jak łatwo może się sen o kilku milionach dolarów skończyć.Adamowi też mogą zacząć się przyglądać - skąd u niego taka zdolność do zadawania tylu ciosów w walce.
 Autor komentarza: leon84
Data: 20-04-2019 09:43:25 
Teraz już wiadomo,jak to możliwe,że Miller waży ponad 140kg przy niezłej muskulaturze.Bije chyba wszystko.Ciekawe na czym jeszcze go złapią?..Pytanie,jak to możliwe,że wcześniej nie wpadł?Bo raczej nie zaczął tego brać przed walka z AJ,tylko znacznie szybciej.
 Autor komentarza: AdRem
Data: 20-04-2019 09:44:09 
Czapki z głów dla Millera. Takiego inteligenta dawno nie było. Jako że to nie była walka obowiązkowa to konkluzja jest taka że Miller naprawdę myślał że przejdzie przez kontrolę. Widocznie wspomagal się przed każdą walka. Do tej pory uchodziło na sucho więc co by się mogło stać tym razem. Wg mnie to powinna być już dożywotnia dyskwalifikacja bo wygląda na to że on faktycznie pakowa co się tylko da. Swoją drogą zaczynam troszkę bardziej podejrzliwie patrzyć na szybką odmowę Adama. Cos się boję że tam też było klute..
 Autor komentarza: gluton
Data: 20-04-2019 09:59:42 
Ale debil. Jestem w szoku!!
Sądziłem że to ciekawy koleś z jajem a tymczasem mamy do czynienia ze skur.... .
W boksie używanie dopingu jest jak zbrodnia.
Powinien być dożywotnio zdyskwalifikowany.
Pytanie o Adama czy po koleżeńsku nie brał czegoś podobnego...
 Autor komentarza: MLJ
Data: 20-04-2019 10:07:14 
Co za skończony dureń..
 Autor komentarza: leon84
Data: 20-04-2019 10:27:31 
@gluton
"W boksie używanie dopingu jest jak zbrodnia"
Skąd ty sie urwałeś???W boksie używanie dopingu,to jak dzień powszedni,a to,że Miller został dopiero teraz złąpany,przed walką o mistrzostwo świata,pokazuje tylko,że te konrole albo można łatwo omijać,albo ich czasem w ogole nie ma.Nie ma się co łudzić.Niedługo znowu usłyszymy o kolejnych dopingowiczach.
 Autor komentarza: AdRem
Data: 20-04-2019 10:34:52 
Wydaje mi się że jako że była to walka o mistrzostwo przeszedł przez rozszerzony zestaw badan. Pamiętajmy o tym że to jest ciągły wyścig zbrojeń. Coraz to nowsze dopalacze i substancje maskujące oale również bardziej zaawansowane badania
 Autor komentarza: BOXER
Data: 20-04-2019 11:34:45 
Wilder i Antek to taka wielka kasa że nawet jak próbki jadą do laboratorium to wiadomo ze tam dojadą inne .To jest taki system .Ja nie wierzę w muskulaturę naturalną Antka .Wilder może brać na wytrzymałość itp.
Ciekawi mnie Kownaś teraz .Ciekawi kondycja i wytrzymałość .
 Autor komentarza: Kuubsiu
Data: 20-04-2019 12:37:14 
Napiszcie na czym nie wpadł to pewnie będzie szybciej:) wszystko pewnie przez jakieś zagraniczne mięcho :P
 Autor komentarza: teanshin
Data: 20-04-2019 12:37:17 
Nie jestem za dopingiem w boksie bo każdy powinien mieć równe szanse i korzystać tylko z tego co dała mu natura i wytrenował miesiącami, latami w gymie. To tak jak by jeden ubrał rękawice bokserskie a drugi stalowe, szanse nie będą równe.
Z drugiej strony twierdzenie że branie dopingu to jak próba morderstwa na swoim przeciwniku jest mocno przesadzona. Co mówią statystyki na ten temat? Ilu zawodników było na dopingu kiedy walka skończyła się nieszczęściem i jeden z pięściarzy stracił zdrowie lub życie? Ja sobie nie przypominam takiej historii. Doping ma za zadanie pomóc wyeliminować słabe punkty zawodnika a nie zmienić go w Hulka który rozniesie swojego przeciwnika a potem cały obiekt.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 20-04-2019 12:39:29 
Jebany debil. Tyle koksu brać przed walką, kiedy jest się pewnym, że zostanie się złapanym (bo te badania w programie antydopingowym są nie do przejścia - badają cię wyrywkowo w dowolnych godzinach dnia i nocy, nie da się wyczyścić). To nie tylko łajdak, ale zwykły kretyn.
Życzę mu sportowo wszystkiego złego. Mam nadzieję, że już go nie zobaczymy na ringu. Niech zapierdala w dokach, tam mu się przyda ta nakoksowana postura kink konga.

@gluton
"W boksie używanie dopingu jest jak zbrodnia."

Dokładnie, można kogoś zabić. Przypomnijcie sobie jak wyglądała walka z Adamkiem, dobrze że Góral już nie miał głowy bo dziesięć lat temu dłużej by stał i mogłoby się skończyć źle.
Miller to się okazuje, że jest chodzącą aptaką. Dwa razy łapany, za drugim razem na trzech substancjach naraz! Nie dziwne, że wygląda jak monstrum.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 20-04-2019 13:29:51 
Hehe, już prawie uwierzyłem, że są ludzie umiejący oszukać prawa fizjologii, co niektórzy nawet fizyki... Prawda jak zwykle brutalna. Strasznie szkoda, bo lubiłem tego byka.
 Autor komentarza: MikeTrollo
Data: 20-04-2019 14:35:09 
@WalterAlfa

Pewnie ze szkoda swietny zawodnik na dodatek sympatyczny...No cóż inni dalej beda oszukiwać Miller został po prostu wyeliminowany z gry moze za duzo gadał na matke AJ.
 Autor komentarza: mrEko
Data: 20-04-2019 15:17:34 
AJ też przechodzi kontrole przed walką tylko jego próbki są czyste. Z jednej strony szkoda, że walka się nie odbędzie bo chciałem zobaczyć jak Miller zostanie obity. Z drugiej strony nie jestem tak naiwny aby wierzyć, że pozostali bokserzy nic nie biorą a ich piękne i nienaturalne muskulatury to efekt wyłącznie ciężkiej pracy na siłowni i GYMie. Warto jednak zaznaczyć, że samo branie/wstrzykiwanie niedozwolonych środków nic nie da bez zaangażowania na treningach. AJ też wygląda jakby nie raz usiadł na strzykawce... Jakby nie było w oczy razi głupota Millera. Powszechnie dostępna jest wiedza jaki czas na wydostanie się bez zostawiania śladu z organizmu potrzebują poszczególne substancje. Półtora miesiąca przed walką w USA gdzie niezapowiedziane kontrole były pewne ten łyka całą zawartość apteczki. To po prostu głupota do kwadratu. Te jego gadki o pewności siebie po raz kolejny pokazują, że to wszystko element rozgrywki przed walką. Ci najbardziej wyrywni po walce zazwyczaj już tacy nie są.
 Autor komentarza: StaryDobryPedzio
Data: 20-04-2019 19:50:05 
Nie zapominajcie, moim mili, że wasz Tomaszek Adamek również się szprycował. Pisał o tym Radek Konder w książce "Tomasz Adamek. Historia prawdziwa". Adamek dużo kłapał, a potem zabulił Konderowi za wycofanie książki.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 20-04-2019 19:58:52 
troche dziwi mnie idealizm i zdziwienie tu piszących, nie pochwalam koksu, ale pewnych rzeczy bądźmy świadomi, na pierwszej lepszej osiedlowej siłce połowa chłopaków się kłuje albo bierze mete, a my rozmawiamy o zawodowym sporcie przy którym dodatkowo są ogromne pieniądze, czysty sport skończył się w latach 40, ogólnie w sporcie
każde zawody, olimiady, mistrzostwa przynoszą nowe rekordy świata... myślicie że skąd się to bierze ? mniej lub bardziej koksują wszyscy... a jak nie koksują to nie mają wyników, Miller przesadził i wpadł tyle w temacie
 Autor komentarza: gerlach
Data: 20-04-2019 20:59:24 
Anthony Joshua wyglada dokladnie tak samo i zywi sie rzekomo marchewka i slatakami? Boks choruje na hipokryzje.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 22-04-2019 05:56:17 
Wszyscy swieci i jacy nadrzy a tylko Miller to glupi i do tego nie zaden Polak a zwykly czar.uch co powinno go dyskryminowac od razu ale i tak grubas dostal za swoje.
Mysle ze zrobil blad, straszna glupote za ktora edzie placil do konca zycia, dostanie sroga kare i dobrze ale na tym poziomie, za taka kase wielu bierze, niektorzy popelniaja bledy i Wawrzyk i Wach i wielu wielu innych wlaczajac gwiazde Alvareza.
Jarrel to nie rzaden glupek, to raczej inteligentny czlowiek ktory z jakis powodow nie wytrzymal napiecia i zrobil glupote zycia ale skreslac go za to jako czlowieka, sorry to nie dla mnie.
 Autor komentarza: Czarownik
Data: 25-04-2019 12:03:11 
Czytam wasz komentarze, laicy. To sa srodki spalajace tluszcz(przynajmniej o HGH tez krazy taka opinia) i poprawiajace wydolnosc.
Nie wiecie nie komentujcie
 Autor komentarza: Czarownik
Data: 25-04-2019 12:07:09 
A co do brania zgodze sie z jednym kims tutaj, ze niedozwolone srodki i kontole antydopingowe to taka zabawa w kotka i myszke, ci co biora staraja sie robic to tak zeby byc krtok naprzod przed tymi co szukaja tych srodkow w ich organizmach. NIE MA DZIS 100% CZYSTEGO SPORTU i to w kazdej dyscyplinie i nie tylko w boksie...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.