CO, GDZIE I O KTÓREJ OGLĄDAĆ? ŚCIĄGAWKA KIBICA (20 KWIETNIA)

Redakcja, Informacja własna

2019-04-20

Święta świętami, ale sobotnia noc będzie jeszcze należeć do kibiców sportów walki. Co, gdzie i o której oglądać? Wychodzimy Wam naprzeciw prezentując ściągawkę kibica.

Rozpoczniemy już o 16:00 galą UFC Fight Night 149. W Sankt Petersburgu wystąpią Michał Oleksiejczuk, Marcin Tybura i Krzysztof Jotko. Transmisja na Polsat Sport Fight i Polsat Sport News. Od 20:00 również na Polsat Sport.

A teraz boks. Pozostajemy na tej samej platformie cyfrowej. Od 20:30 zaprosimy Was na Polsat Sport Extra, a tam relacja z gali w Londynie. Kilka ciekawych walk w wadze ciężkiej (Chisora vs Gashi, Allen vs Browne), lecz nas najbardziej zainteresuje konfrontacja Przemysława Runowskiego (17-0, 3 KO) z utalentowanym Joshem Kellym (8-0, 6 KO).

Jeśli jeszcze Wam mało, na koniec wisienka na torcie (truskawka?). Od godziny 3:00 na antenie Polsatu Sport transmisja z Nowego Jorku, gdzie o tytuł mistrza świata wagi półśredniej federacji WBO powalczą wielkie gwiazdy boksu zawodowego - Terence Crawford (34-0, 25 KO) i Amir Khan (33-4, 20 KO). Ponadto świetnie zapowiadający się prospekci - Teofimo Lopez, Shakur Stevenson czy Felix Verdejo. Nikt nie będzie się nudził! A potem z marszu wielkanocne śniadanko...

Dobrej zabawy. I Wesołych Świąt!