TURNIEJ WAGI CIĘŻKIEJ: JUŻ NA POCZĄTEK CIELEPAŁA vs HRYNIUK!

Roger Hryniuk w akcjiZostały odsłonięte wszystkie karty turnieju wagi ciężkiej organizowanego przez promotora Krystian Każyszkę. Najlepszy z ósemki zgarnie duże pieniądze i na pewno niemały rozgłos na naszym podwórku.

Przypomnijmy szczegóły. W turnieju startuje ośmiu pięściarzy w myśl zasady przegrywający odpada. Tak więc pierwsze walki będą dla nich od razu ćwierćfinałem. Gala inaugurująca turniej odbędzie się 10 maja Kościerzynie. Tryumfator otrzyma nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych plus kontrakt promotorski z grupą Rocky Boxing Night pana Każyszki.

Poniżej przypominamy Wam wyselekcjonowaną ósemkę:
1. Mateusz Cielepała
2. Kacper Meyna
3. Roger Hryniuk
4. Paweł Sowik (2-2, 1 KO)
5. Michał Bołoz (2-0, 2 KO)
6. Krystian Arndt
7. Jakub Sosiński
8. Mateusz Figiel

Już podczas majowej gali w Kościerzynie odbędą się wszystkie walki ćwierćfinałowe. Zostały one zakontraktowane na cztery rundy, ale jeśli sędziowie orzekną remis, wówczas odbędzie się piąta, dodatkowa runda, po której sędziowie wskażą tego lepszego. I wiemy już, kto spotka się z kim. A że każda gala musi mieć swoją walkę wieczoru, Każyszka w jednej parze musiał już na początek turnieju skonfrontować jednych z faworytów między sobą. Tak oto w ostatnim ćwierćfinale spotkają się aktualny Mistrz Polski wagi super ciężkiej - Mateusz Cielepała, z chyba najbardziej utytułowanym (obok Figla...) zawodnikiem z tego grona, Rogerem Hryniukiem. Ta dwójka równie dobrze mogła spotkać się w finale... Oto jak wyglądają wszystkie pary.

Krystian Arndt (debiut) vs Kacper Meyna (debiut)
Mateusz Figiel (debiut) vs Jakub Sosiński (debiut)
Paweł Sowik (2-2, 1 KO) vs Michał Bołoz (2-0, 2 KO)
Mateusz Cielepała (debiut) vs Roger Hryniuk (debiut)

KACPER MEYNA: SPORO NAUCZYŁEM SIĘ OD MARCINA REKOWSKIEGO >>>

Poniżej walka Cielepały w półfinale Mistrzostw Polski Seniorów 2018 i jego dość niespodziewana wygrana z Kamilem Bodziochem (3-0, 1 KO), aktualnym zawodowcem. Podczas tego turnieju Mateusz sięgnął niespodziewanie po złoto.

Rocky Boxing Night 2019 Kościerzyna 'Pierwszy Taniec'

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 19-04-2019 21:09:54 
swietna nazwa gali :D ciekawe ile emocji da nam pierwszy taniec :D czy tyle ile ostatni ?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.