PROMOTOR JOSHUY: NOWY RYWAL W PRZYSZŁYM TYGODNIU

Eddie Hearn - promotor Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO), potwierdził raz jeszcze, że mistrz świata wagi ciężkiej federacji IBF/WBA/WBO pozostanie na rozpisce gali w Nowym Jorku 1 czerwca.

- Szukamy nowego rywala. Każdy, kto jest notowany w czołowej piętnastce rankingów, może dostać swoją szansę. W przyszłym tygodniu zaprezentujemy wam nowego przeciwnika - poinformował szef grupy Matchroom.

PRICE: Z TRÓJKI JOSHUA, FURY I WILDER NAJLEPSZY BYŁBY TYSON FURY >>>

- Walka odbywa się w Ameryce, więc z biznesowego punktu widzenia zależałoby nam na amerykańskim pięściarzu. Ale mamy też inne opcje. Mamy przynajmniej ośmiu godnych rywali dla Anthony'ego - dodał Hearn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rocky86
Data: 18-04-2019 15:33:44 
Mam nadzieję, że Ortiz jednak się skusi na walkę z AJ. Ponad 6 tygodni obozu, to nie jest tak bardzo krótki czas. W normalnych okolicznościach obóz raczej nie trwa dłużej jak 8 tygodni, szczególnie w HW, gdzie nie trzeba robić wagi. Może to i nie jest najbardziej komfortowy termin, bo pewnie te 2 tygodnie więcej by się przydało, ale czasu dość, by zrobić dobrą formę, szczególnie, że Luis 1,5 miesiąca temu miał walkę.
To dla Ortiza może być ostatnia szansa na wielką wypłatę i pas, później mistrzowie będą mieli wypchane kalendarze i nie wiadomo kiedy pojawi się kolejna szansa, a Kubańczyk młodszy nie będzie. Liczę na to, że marudzenie obozu Ortiza, to tylko gra na podbicie stawki, bo jego walkę z AJ obejrzałbym równie chętnie co walkę AJ vs Miller.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 18-04-2019 16:34:21 
Kurcze, teraz dopiero się dowiaduję, ale doopy dał Miller z tym dopingiem..
taka ciekawa walka się szykowała i weryfikacja grubasa..
 Autor komentarza: teanshin
Data: 18-04-2019 16:49:17 
Sytuacja ala Creed vs Balboa. Nie ma z kim walczyć to trzeba dać szansę jakiemuś lokalnemu journeymanowi. Na Brooklinie na pewno ktoś jeszcze by się znalazł.
 Autor komentarza: Piote
Data: 18-04-2019 16:51:32 
Nie wiem na ile można temu wierzyć, ale ponoć tak naprawdę Ortiz nie jest i nigdy nie był opcją (6 tyg. to za mało dla Joshuy żeby przygotować się na mańkuta):
https://www.youtube.com/watch?v=DVKJvoP_kzw
Jeśli to prawda to szkoda, bo bardzo liczyłem (i jeszcze liczę) na tę walkę. Dla mnie lepsza opcja niż z Millerem.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 18-04-2019 17:20:50 
Mam tylko nadzieję, że wymienianie wśród potencjalnych rywali Charra, to jest jakiś żart Hearna. Charr już w 2012 był niegodny walki (nawet pożegnalnej) z Kliczko, a tym bardziej teraz, po tylu latach, po kolejnych przegranych i żadnej cennej wygranej, nie jest godny by walczyć o tytuły.
 Autor komentarza: MikeTrollo
Data: 18-04-2019 19:00:32 
Nowy rywal w przyszłym tygodniu nie od razu zeby jeszcze miał mniej czasu:D

Ortiz nie bedzie gotów dopoki sie całkowicie nie zestarzeje.:D
 Autor komentarza: AdRem
Data: 18-04-2019 20:32:46 
Do kolegi wyzej. Innymi slowy to Miller jest tutaj ofiara tak? Dla niektorych house of cards w wykonaniu duetu EH i AJ trwa w najlepsze. Naprawde dobra para, Millera udupili, przyblefowali z Ortizem. Sam Francis Underwood by sie nie powstydzil. A tak na powaznie, skonczmy moze juz z tym trolowaniem. Mozna kogos nie lubic, a jednak dyskutowac merytorycznie.
 Autor komentarza: Lolitka
Data: 19-04-2019 08:56:44 
aj jest po prostu ostrożnie prowadzony, nie dadzą mu byka który go zleje... pewnie znowu jakiś ogór albo staruszek :)
 Autor komentarza: MikeTrollo
Data: 19-04-2019 09:07:19 
@Lolitka

Zgadzam sie z Tobą według mnie wystraszyli sie Millera...
 Autor komentarza: AdRem
Data: 19-04-2019 09:57:07 
@Lolitka, przeciez wiesz ze to nie jest fair podejscie. Rozumiem ze Wildera tu na forum sie dosc ostro hejtuje i powoduje to reakcje ale oddajmy i jednemu i drugiemu nalezyty szacunek. Oboje w tym momencie maja duza wiare w siebie i ida do przodu. Wkrotce beda grzmoty w wadze ciezkiej i zostanie tylko jeden z kroli.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.