Archiwum wiadomości z dnia: 2019-04-16

 CO STAŁO SIĘ W SPODKU PRZED WALKĄ TALARKA Z SZYMAŃSKIM?

Od pełnej emocji gali MB Promotions pod nazwą 'Ostatni Taniec' w katowickim Spodku minęło już 10 dni, tymczasem pojawił się nowy, bulwersujący wątek, który wciąż nie jest do końca wyjaśniony - i być może na zawsze takim pozostanie. Chodzi o poważne oskarżenia, jakie trener Patryka Szymańskiego, Gus Curren wysunął wobec obozu Roberta Talarka.


CORAZ BLIŻEJ CZERWCOWEJ WALKI GOŁOWKIN vs ROLLS

Jak ponformował dziennikarz Sports Illustrated, Chris Mannix, obozy Giennadija Gołowkina (38-1-1, 34 KO) i Steve'a Rollsa (19-0, 10 KO) są blisko zawarcia porozumienia. Walka Kazacha z Kanadyjczykiem miałaby się odbyć w czerwcu, transmitować ją ma platforma DAZN, z którą Gołowkin związał się niedawno kontraktem.ELEIDER ALVAREZ vs JESSE HART 15 CZERWCA?

Były mistrz świata WBO wagi półciężkiej, Eleider Alvarez (24-1, 12 KO) wróci do ringu prawdopodobnie już 15 czerwca, podczas gali Fury vs Schwarz w Las Vegas. Rywalem Kolumbijczyka może być Amerykanin Jesse Hart (25-2, 21 KO), który dwukrotnie rywalizował o tytuł WBO wagi super średniej.JOSHUA SPARUJE Z BAKOLE PRZED WALKĄ Z MILLEREM

Wczoraj pisaliśmy o powrocie do treningów niedawnego pogromcy Mariusza Wacha, Kongijczyka Martina Bakole (12-1, 9 KO). Dziś dowiedzieliśmy się, że Bakole jest sparingpartnerem samego Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) przed walką mistrza świata IBF, WBO i WBA z Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO), która czeka nas 1 czerwca w Nowym Jorku.KATIE TAYLOR W WIELKIEJ WALCE UNIFIKACYJNEJ 1 CZERWCA

Zawodowy boks kobiet nabiera większego wymiaru. W ostatni weekend oglądaliśmy pojedynek Claressy Shields z Christiną Hammer, a już wkrótce kolejne historyczne starcie. Mistrzyni świata IBF, WBA i WBO w wadze lekkiej, wspaniała Katie Taylor (13-0, 6 KO) zmierzy się z mistrzynią WBC, Belgijką Delfine Persoon (43-1, 18 KO) 1 czerwca, podczas gali Joshua vs Miller w Nowym Jorku.