TUNDE AJAYI: YARDE MA WIĘKSZE UMIEJĘTNOŚCI NIŻ ANDRE WARD

Obozy mistrza świata WBO wagi półciężkiej Siergieja Kowaliowa (33-3-1, 28 KO) i obowiązkowego pretendenta - Anthony'ego Yarde (18-0, 17 KO) - są już podobno bliskie zawarcia porozumienia i ogłoszenia walki w Rosji. Miałaby ona się odbyć w czerwcu lub w lipcu. Tymczasem trener Yarde, Tunde Ajayi, znów głośno opowiada o wielkości swojego zawodnika: jego mentalnej i bokserskiej przewadze.

YARDE ZGODZIŁ SIĘ NA WALKĘ Z KOWALIOWEM >>>

- Uliczne życie w Londynie nie różni się od ulicznego życia w Rosji. Jeżeli jesteś z Wschodniego Londynu i znajdziesz się w Zachodnim Londynie, to wchodzisz na terytorium wroga. Codziennie poruszam się londyńskimi ulicami bez broni, nigdy nie nosiłem przy sobie pistoletów czy noży. Wszyscy wiedzą, że idę przez miejską dżunglę jak lew. Taką właśnie mamy mentalność. Niebezpieczeństwo istnieje tylko w głowie człowieka. W ringu liczą się tylko umiejętności, a te są po stronie Anthony'ego Yarde. To on potrafi najwięcej, uderza najmocniej, ma największą ringową inteligencję - twierdzi Ajayi, który jeszcze niedawno proponował organizację starcia Kowaliow vs Yarde na londyńskim stadionie Emirates i wykluczał podróż do Rosji.

AJAYI CHCE WALKI Z KOWALIOWEM NA EMIRATES >>>

- Wiemy już, że paliwo w baku Kowaliowa kończy się po czterech rundach. Wiemy już, że Kowaliow nie umie przyjmować ciosów na dół. Andre Ward nie uderza tak mocno jak Anthony Yarde. Andre Ward nie dysponuje również takimi umiejętnościami jak Anthony Yarde. Ludzie mówią, żebym sprowadzał sparingpartnerów. Ja jestem dla niego najlepszym sparingpartnerem. Po co mamy zmieniać filozofię, sprowadzać bokserów z innych krajów i płacić im za sparingi? To oni powinni nam płacić, żeby mieć szansę sparingu z Yarde - dodaje trener ''Bestii'', wzbudzając powszechną konsternację kibiców.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 15-04-2019 18:09:40 
Yarde skonczy jak Pascal.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 15-04-2019 18:18:17 
Plus tego wypowiedzi menedzera który twierdził ze są stroną A w negocjacjach z obozem Kowaliowa a Kowaliowa wspolpromuje Arum... Yarde ma sztab wokól siebie który sprawi ze szybko poleci w dół, gdzie mu do Warda.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 15-04-2019 18:46:56 
Nie lubię takiego pitolenia narożnika jaki to ich zawodnik jest niebezpieczny i tworzy się wokół niego jakieś legendy z dupy ale Yarde ma talent i mistrzem będzie, niemniej nie jestem pewny czy akurat po tej walce. Jedno co mogę przyznać że przegniła wątroba Kovala faktycznie słabo przyjmuje ciosy i tam będą szukać swojej szansy.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 15-04-2019 18:48:45 
Yarse to klocek ringowy. Porusza sie jak wagon z weglem, technicznie fajnie ulozony piesciarz, w ringu w miare pasywny i czekajacy na vlad przeciwnika, jesli ma twardy leb to moze cos ugra w polciezkiej, ale na pas bym nie liczyl. Polciezka to najlepiej obsadzona kategoria wagowa w boksie.
 Autor komentarza: garson
Data: 15-04-2019 21:42:24 
kosmiczna bzdura
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 15-04-2019 22:51:12 
yarde na kowala starczy ale umeijetnosci wieksze niz ward? bez jajeczek...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.