Archiwum wiadomości z dnia: 2019-04-10

 IWAN DYCZKO WRÓCI PRAWDOPODOBNIE 10 MAJA

Wreszcie pojawiły się wieści z obozu Iwana Dyczki (7-0, 7 KO), dwukrotnego medalisty olimpijskiego w wadze super ciężkiej i jednego z najlepszych zawodowych prospektów królewskiej dywizji. Menadżer Kazacha, Zija Alijew poinformował, że Dyczko wejdzie do ringu 10 maja podczas gali na Florydzie.
CHISORA: USYK BĘDZIE KOSZMAREM DLA KAŻDEGO

Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej, Dereck Chisora (29-9, 21 KO) wysoko ocenia szanse Aleksandra Usyka na zawojowanie królewskiej dywizji. Ukraniec zadebiutuje wśród olbrzymów 25 maja, natomiast 20 kwietnia Chisorę czeka starcie z Senadem Gashim (17-2, 17 KO). Potem Dereck będzie otwarty na walkę z Usykiem.


EFE AJAGBA PEWNY NOKAUTU W WALCE Z WALLISCHEM

Potężnie bijący prospekt wagi ciężkiej, Nigeryjczyk Efe Ajagba (9-0, 8 KO) 27 kwietnia w Las Vegas zmierzy się z Niemcem Michaelem Wallischem (19-1, 12 KO). Ajagba mieszka w tej chwili w Teksasie, trenuje go Ronnie Shields. Być może dlatego pewność siebie Nigeryjczyka rośnie z walki na walkę.

HEARN CHWALI WILDERA I MÓWI O WALCE JOSHUY Z USYKIEM

Oprócz przekazania znakomitych wieści o walce Macieja Sulęckiego z Demetriusem Andrade, jeden z najpotężniejszych ludzi w światowym boksie - promotor Eddie Hearn - opowiedział dziś o ciekawych zależnościach na szczycie wagi ciężkiej, przede wszystkim o starciach Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) z Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO) i Aleksandrem Usykiem (16-0, 12 KO).